Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a férfiakat hibáztatják?

Figyelt kérdés

Kedves lányok! Az, hogy mindenki csak megdug titeket, és utána elhagy, azért van, mert nem vagytok elég jók. Bizony. Nem a karcsúságot vagy a divatos öltözködést tekintve, hanem emberileg. Nem látunk semmiféle igyekezetet, hogy próbálnátok megérteni, szeretni, elfogadni minket. Fogalmatok sincs róla mi férfiak hogyan gondoltunk. És azért nincs, mert már fiatal korotkban sem volt erre az információra semmi szükségetek (hiszen amúgy is mindenki sorban áll), utána meg már késő összerakni, hogy mi lett volna, ha. Mindig csak közöltétek a saját igényeiket, sosem volt fontos a másik. Soha nem értették meg, hogy a férfi egy ember, és járnak a fejében dolgok. A férfi mindig csak egy olyan lény volt, aki dugni akar, és ha nem hagyják neki, akkor odaad egy csomó mindent. Ez így abszolút praktikus, másra meg nem kell.

Ezzel szemben most férfiak milliói szenvednek a világon, és ti nem tesztek ez ellen semmit. Nem látok nőkből álló ügyvédi irodákat, akik perbe fogják a férfiakat kisemmiző, aljas, hazudozó megélhetési feleségeket. Nem látok cikkeket az interneten, amik arról szólnak, hogy milyen csodálatos a férfiak agya, mennyire megérné a tehetséges kisfiúkkal többet foglalkozni, és mennyire durva teljesítménykülönbség van a nemek között, amit a feministák elnyomnak. Nem látok aláírásgyűjtést az Isztambuli Egyezmény ellen. Nem látok női autósokat, akik megállnak és felajánlják a zuhogó esőben buszra váró fiatal srácoknak, hogy elviszik haza, egyszerű jóindulatból meg szimpátiából. Nem látok Wunderen meg Uberen arra vonatkozó női szerveződést, hogy végre valaki a férfiak hívására is reagáljon, holott pontosan tudjátok, hogy ha Sanyi hív autót, akkor háromnegyed óra, ha Julcsi, akkor meg nyolc perc. A szórakozóhelyek nem adnak ingyen belépőt a fiúknak, még úgy sem, hogy pontosan tudják, hogy úgyis a lányokra költik majd az árát a bárpultnál – még csak olyan kupont se kapnak, amivel lefogyasztható lenne a beugró, ha ott van velük egy lány, és neki kérik a koktélt. Nem jutott eszetekbe? Nicsak, nekem meg igen, ez is milyen furcsa, de még így is, hogy leírtam, biztos vagyok benne, hogy holnap sem kezdtek miatta kampányolni. Mindig ez van, lányok, és ez nagyon fáj nekünk. Nem figyeltek ránk, nem szerettek minket. Ha szeretnétek minket, természetes lenne, hogy ezekért harcba indultok. Nem is kéne mondanom, élből felsorolnátok még harmincat. Úgy lenne igazi, hát így már olyan erőltetett az egész, nem? Talán nem szoktatok azon gondolkozni, hogy nekünk milyen problémáink vannak? Mi feltaláltuk nektek a tampont, pedig nem menstruálunk. Ti mit találtatok fel nekünk? Mi adtunk nektek sheltereket, hogy ha bánt a férj, legyen hová menekülni. Ti mit építettetek az elkergetett apáknak?… Mi ez a nézés? Hát kinek a dolga lenne, talán nemi alapon akarjátok ezt is eldönteni? Építsen a férfi, szponzoráljon a férfi? Az ő dolga? Ti hol vagytok, azt hittem, egyenlőek vagyunk, azt hittem, ugyanannyi tudós van köztetek! Legalább a jogi kereteit megteremtettétek? Ott nem száll a téglapor, és több nő végez jogon, mint férfi. Nem lehetne egy kicsit odafigyelni ránk, nem illene egy kicsit segíteni? Mit tettetek értünk? Mit tettetek azért, hogy szerethessünk titeket?



2018. máj. 21. 08:42
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
9%

Lassan megjelenik majd a szokásos kérdés: a férfiak miért félnek az okos, határozott nőktől? :D


Szent szr, az itt beazonosítható nőkkel még egy pénztárban sem szeretnék találkozni vevőként, nemhogy bármi másként....

2018. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
6%

@30: ebben az országban a női szavazók jó része szerint is így van ez jól, és támogatták ezt a politikát egy kétharmaddal (számomra ez a legnagyobb kérdés, hogy a nők körében hogyan tud a kormányzó part ilyen népszerű lenni, mikor szerintük a női principium az anyaság, a szülés, konyhában a helyük, és ha nem, akkor kéznél van a vak komondor).



De ez egy hülye ország, és nem csak a vezetői hülyék, hanem a nép is, mert pont azt szavazták meg, amit kapnak.



Btw pont ezért lehetetlen a társadalmi vita például abban a kérdésben is, amit a kérdező próbál a maga primitív módján feszegetni.


Ugyanis a nők többsége úgy all az egyenlőség kérdéséhez, mint az a jobbos szavazó, aki szerint 8 évig a socik loptak, “most mi jövünk” (bár igazából nem ők, csak a vezetőik).


A nők egy jó részét nem a nemi diszkrimináció izgatja, csak az a rész, amikor az ellene szól. Nem véletlen alakult ki az, hogy a férfiakat diszkrimináló dolgok abszolút nem foglalkoztatják őket, ahogy itthon a pozitív diszkrimináció ellen sem emeli senki fel a szavát. Svédországban a nők egyenjogúságot kértek, és kaptak, nem pozitív diszkriminációt. Itthon másként alakult.

2018. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
89%

„Az, hogy mindenki csak megdug titeket, és utána elhagy, azért van, mert nem vagytok elég jók… Nem látunk semmiféle igyekezetet, hogy próbálnátok megérteni, szeretni, elfogadni minket.”


Hogyan lehetnénk elég jók, kedves kérdező? Kérlek, világosíts fel? Mit kellene elfogadnunk?

Mosni, főzni, takarítani kellene rátok, férfiakra, mert az „a nő dolga”? Egy nap kétszer olyan orális szexben részesíteni, hogy a szemetek kettéálljon? Fogadjuk el, hogy nektek a szex 2 perc, aztán ha nem volt jó, így jártunk, örüljünk, hogy ránk szántátok azt a 2 percet? Tűrni a féltékenykedéseiteket, hisztiteket? Hogy a szórakozás abból áll, hogy állandóan a haverokkal isztok valahol? Elviselni, ha ti 120 kg-osak vagytok (macis, „férfias”), úgy, hogy mi ne legyünk többek 50-nél, mert a nőnek muszáj csinosnak lennie? Ne szóljunk egy szót sem, ha megcsaltok valami 18 éves tinivel? Gyerekszülés után ugyanannyi időt szánni rátok, mint előtte, úgy hogy közben tökéletes anyák vagyunk, de a ti egótok sem sérül?(Általánosítani én is tudok, remélem megérted te is.)


Leírnád, hogyan lehetne titeket megérteni, hogy mi is olyan nők lehessünk, akit megéri megtartani, nem elhagyni szex után?

2018. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
16%

> gender is a social construct

> a nő 50 kiló, a férfi 80


Because fuck logic.

2018. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
11%

Isztambuli egyezmény jogászi szemmel nézve is egy vadfeminista kreálmány, semmi nem indokolná a szabályrendszerét. A nőkkel szembeni erőszakot most is és régen is büntették, ez az egyezmény pedig büntetőjogi garanciákkal megy szembe, vagy éppen a fiúgyermekeket, férfiakat különbözeti meg hátrányosan. Persze a legjobban a feminista szervezetek járnának jól, mert ahol bevezetik több pénzt kell nekik az adókból adni..


Én még nem láttam jogászi körökben olyat, aki ne ellenezné ezt a diszkrimináló egyezményt, csak a forgó szemű feministák "jogvédői" helyeslik.

2018. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
90%

#32

Hát sok a hülye, az tény. Sok nő van arra tréningezve, hogy valóban ennyi a dolga az életben. Már csak ezért sem értem, hogy miért teszünk úgy, mintha a nők helyzete egy szállal is jobb lenne a férfiakénál hazánkban pl.

2018. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
8%

"Sok nő van arra tréningezve, hogy valóban ennyi a dolga az életben"


Igen, ez szomorú.


De az is, hogy sok nő (akár itt a GYK-n olvasgatva) még mindig arról beszél, hogy "engem tartson hercegnőnek", "hordozzon a tenyerén", "legyen lakása", "legyen egzisztenciája", jár-jár-jár...



Pedig abból nem lesz egyenjogúság, ha az elvárások terén megmaradunk az 1800-as évek szintjén, de amúgy egyenjogú minden nő.

2018. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

#37

Ez ugyanaz a probléma része. Ha nekem a gyereknevelés-háztartásvezetés a dolgom, akkor nyilvánvaló, hogy a férfi fog eltartani, neki kell egzisztenciával rendelkeznie. Más kérdés, hogy ezt a típusú családmodellt évtizedek óta túlhaladtuk, és még nem találtuk meg az egyensúlyt női és férfiszerepek között. A hiba ott van, mikor köpködni kezd valaki. Értelmetlen.

2018. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
4%
Mert feminista világban élünk. A nők mindenhol kivételezettek, a férfiakat írott és íratlan formában egyaránt diszkriminálják, ez ellen felszólalni pedig szexizmusnak számít.
2018. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
67%

@38: semmi bajom azzal a családmodellel, hogy például amíg a nő otthon van a gyerekekkel, addig a férfi tartja el.


Ellenben a két családmodell keverése szerintem nem működik. Nem lehet az összes nekem előnyös előjogot kiválogatni, de lemondani az egyenjogúság minden hátrányos részéről.

2018. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!