Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jellemzően miért a tabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemzően miért a tabu férfiakat találom meg?

Figyelt kérdés

Ugyan azt a mintát keresem, akikkel jól kijövök, vonzóak számomra.

Az elmúlt 10évben 2 olyan kapcsolatom volt, ahol a minta stimmelt és kialakíthattunk kapcsolatot.(próbáltam, hogy nem az ideálom keresem, nagyon nem jött össze)


Viszont már nem számolom, hányszor futottam bele, hogy az illetővel úgymond tilos bármilyen kapcsolatot kialakítani. Tanárom, felettesem, nős... van aki ilyen "ügyesen" tud választani?


2018. máj. 9. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert ilyen körökben mozogsz, hogy suli, munkahely ...stb, szerintem más környezet meghozná a sikert.
2018. máj. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert nő vagy, ezért ösztönösen az elérhetetlen férfiakhoz vonzódsz.
2018. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Velük a legkönnyebb kommunikálni. Ők tudják legjobban, mit akar hallani egy nő.
2018. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé magamra ismertem. Nekem is megvolt mindhárom. De egyiknek se lett jó vége (rossz se). Ezek csak ideig óráig tartottak. A jelenlegi párom elvált és nagyon jól kijövünk most már hosszú évek óta, szóval neked sincs minden veszve. De nős pasival ne kezdj.
2018. máj. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te magad válaszoltad meg: mert ugyanazt a mintát, ideált keresed.


Ez egyébként azért is csapda, mert valakire ráilleszted ezt a sablont, de emiatt nem őt látod.

2018. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!