Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig életed legnagyob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig életed legnagyobb csalódása?

Figyelt kérdés
Természetesen párkapcsolatra, randizgatásra értve.

2018. máj. 21. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eddig két lány hozott értelmet de ezek hoztak is csalódást b. Így off 19 F vagyok.
2018. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Normálisnak tűnő lány ordas nagy k_rva, manapság már meg sem lepődök ilyesmin
2018. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2

Na és mit tett veled hogy ezt gondolod róla?


Számomra a visszautasítás volt az.

2018. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

# 3

Amikor a szingli lét és a "boldogság keresése" abban merül ki, hogy végigkúrja a fél egyetem.

Aztán kicsit hányingered lesz, miután belegondolsz, hogy mi járhatott a szájában előtted pár napja.


Aztán értetlenkedve vakarja a fejét, hogy miért akad ezen fent bárki is.

Ugyanez megfigyelhető munkahelyeken, valahogy nem lenne gusztusom olyan csajhoz, akit szinte az összes haverom, munkatársam megdolgozott.

Vagy akiről kiderül, hogy a főnökök elé való betérdelgetés a másodlagos hobbija. Vagy a munkakeresési forrása a gazdag srácok leszopkodása (gazdag apuci által, nem a srác által természetesem).

Hosszú lenne a lista.

2018. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Visszautasítás/viszonzatlanság.


Aztán pedig egy kihűlés, ami arra döbbent rá, hogy sosem leszek alkalmas arra, hogy pusztán kötődés-szeretet összetartson bárkivel is. És mivel ez a legnagyobb összetartó erő... 🤔 majd egyszer kipróbálom a közös hitel meg gyereket is, hátha jobban működik. Azt is csak olyannal, aki belemegy a nyitott kapcsolatba.

2018. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az illető eljátszotta a bizalmam, amit eleve nehezen szerzett meg. Szó szerint a szemembe hazudott. Sikerült annyira tönkretennie, hogy azóta is bizalmatlan vagyok mindenkivel.
2018. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 7

már többször le volt írva, hogy van egy idegbeteg, antidepresszánsokon élő csajszi, aki lepontozgat minden férfit több regisztrációról, nem tudsz mit csinálni vele

szvetlana, over the rainbow, sunshinedoll, ki volt már csomószor tiltva de mindig visszajön

2018. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Maga a szerelem.

Megtanitott, hogy akarmennyire eros is ez a vacak ket fel kozott, van az az akadaly, ami az utjaba tud allni..

2018. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Az ex vőlegényem az esküvőnk reggelén közölte, hogy meggondolta magát.
2018. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

2 éves párkapcsolatom egy lánnyal.

Eleinte minden szép volt. Kis önbizalomhiányos csaj volt én meg mindent megtettem neki. Később indult az igazi dolog.

Állandó lelki terror folyamatos szekálás. Allandóan ellentétet vert köztem és a szüleim közé.

Rengeteg pénzembe került és semmire sem volt tekintettel. Mikor munkanélküli voltam akkor is fizettem a telefonszámláját.

Kétszer "aludt "mással ankapcsolatban. Amikor szóltam neki még neki állt feljebb.

Utána ott hagyott másért és még itt is neki állt feljebb. Közölte hogy egy hónapja van más de már mondani akarta.

Ez a képződmény 17 volt én meg 22.

Alapjáraton a bizalmam rengett meg az emberekben. Főleg a nőkben

Mert gusztustalan ez a világ hogy akiben több szeretet van és jóindulat azt kidobják és kihasználják.

2018. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!