Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt életed legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legnagyobb csalódása? (szerelmi) Ami után úgy érezted, hogy ebből soha nem fogsz tudni felállni?

Figyelt kérdés
Éltem már át ilyet, de az vhogy nem viselt meg ennyire mint a mostani. Együtt vagyunk még, de látom már azt hogy hiába szeretem őt mindennél jobban, nekünk közös jövőnk nincsen
2013. szept. 5. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Imádtam (első szerelmem volt)...szétmentünk (külső ok miatt)...azt mondta várjak rá...vártam több mint félévet...és nem jelentkezett...

De szerencsére jött a mostani párom, aki elfeledtette velem és a mai napig imádom Őt. Viszont az első szerelmem sose felejtem el, hisz mégis csak az első volt...de már nem érzek semmit iránta.

2013. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első szerelem, szakitás, álltatott h majd összejövünk. Eddig ez volt a legnagyobb csalódás, felálltam belőle de azóta nincs senkim se.
2013. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első barátnő /kidobott/ de most végre màr, van aki elfeledtette velem :)
2013. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Találkozgattunk, úgy éreztem ő az igazi. Nem akartam fiatalon férjhezmenni, de az ő kedvéért megtettem volna.

Megbeszéltük,hogy pénteken mindketten szakitunk a párjainkkal,mert ez már nem élet,ahogy mellettük szenvedünk. Én szakitottam az enyémmel,mikor kikisértem,kaptam egy üzenetet ettől a bizonyos fiútól: Ne keress többet,a barátnőmmel maradok.Megpróbáljuk újra.


Akkor azt hittem,hogy nincs tovább. A férfi, akiért képes lettem volna a sulit is otthagyni, egy sms-sel leakasztott.


Mostmár látom,hogy megérdemeltem és,hogy jobban nem is alakulhatott volna a sorsom.+Kiderült,hogy a barátnője terhes volt,igy megértem a döntését.

2013. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó olvasni hogy bár nehéz a helyzet, (mint nálam is most) de van remény, mert azért nálatok is jóra fordult a dolog. köszönöm a válaszokat!:)
2013. szept. 5. 12:12
 6/9 anonim válasza:
Nekem is az elso szerelmemmel valo szakitas volt a legborzalmasabb, nagyon szerettem ot, majdnem 3 evig voltunk egyutt, de nagyon sokszor atvert, mindig megbocsatottam, azt hittem jobb lesz, de nem, igergetett mindig, hogy jo lesz, tobbet foglalkozik velem. De szakitas lett belole. Aztan jott a mostani parom, aki azota a ferjem lett. Imadom ot, van egy gyonyoru kisfiunk , ugyhogy sikerult kiheverni az elsot.
2013. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu mint az sms-ben lekoptatott csajszié. Találkoztunk, rögtön egy hullámhosszon voltunk, régóta ismertük egymást, de valahogy mégis elkerülte a figyelmemet, de Ő, állítása szerint, mindig is oda volt értem. Nekem épp nem volt senkim, vágytam a szeretetre, szerelemre, ő döglődött a csajjal. Azt mondta szakít a csajjal, velem minden jó, mindig együtt vagyunk, próbál rám nem gondolni, de ha meglát nem bír magával bla bla bla....azóta is együtt van a csajjal....legyenek boldogok. Nekem azóta van más, hála istennek, mert kezdtem belehülyülni, 3 hetente egy hétvége, vagy hív vagy nem, ha nem hív miért nem...pedig itthon van, hajnalban, még sötéttel eljönni tőlük, nehogy valaki meglásson....nyilvános helyen kerülni a tekintetet, amiből simán levehető hogy odavagyunk egymásért....Tönkretett lelkileg....együtt aludtunk, összebújva....és utána meg ez...csak a csajjal maradt, akit állítása szerint már nem szeret....majd belehaltam. De azóta jól vagyok. Boldog vagyok. :)
2013. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyaralason ismerkedtunk meg 2 eve nyaron. Az egesz nyarat egyutt toltottuk, eletemben nem voltam olyan boldog mint mellette. Aztan osszevesztunk egy hulyesegen, szakitottam vele, o masfel honapig probalkozott kibekulni velem, de en hajthatatlan voltam es sajnos eleg butan viselkedtem vele. Eltelt par honap, a hianya nem hogy csillapodott volna, de egyre intenzivebb lett. Vegul arra jutottam hogy egy ilyen emberert megeri feladni a buszkesegem es felhivtam, hogy talalkozzunk. O nagyon rideg volt velem, en bocsanatot kertem a viselkedesemert, de o nagyon haragudott ram. Ennek ellenere a bucsunal olyan szorosan olelt, hogy majdnem megfulladtam, es majdnem meg is csokolt..de vegul megsem. Kegyetlenul fajt, de eldontottem hogy tullepek rajta. Par honap mulva kaptam tole egy sms-t, hogy keptelen lezarni engem, es egyutt tolthetnenk egy hetveget, hogy el tudjuk donteni mi van koztunk. Nagy boldogan valaszoltam is neki neki, hogy jo otlet, alig varom. Hetekig nem jelentkezett, en pedig megalltam, hogy ne keressem. Majd varatlanul megjelent az ajtom elott a kedvenc viragommal, nagy mosollyal az arcan, de en csak szo nelkul ravagtam az ajtot. Ujabb par honap, majd a szulinapjan irtam neki sms-t. Visszahivott es vegig beszelgettuk az egesz ejszakat, a vegen pedig megbeszeltuk h majd vmikor talalkozunk, viszont arrol nem esett szo, ki keresi majd a masikat. Persze egyikunk se tette meg... azota unnepekkor nehany kedves sms, par telefonon tett reszeg vallomas, de semmi elore lepes.

Mar fel eve nem beszeltunk, neki most van baratnoje, szimpatikus lany, remelem boldog vele. Nekem volt par rovidebb probalkozasom, de egyiknek sem volt sok ertelme.

Remelem egyszer tulleszek rajta, de most meg nagyon nem latom a veget.

2013. szept. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!