Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy történt életed eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történt életed eddigi legnagyobb szerelmi csalódása?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett míg kiheverted?
2012. okt. 24. 18:44
1 2
 1/11 G.E.R.Ő válasza:
Hogy hogy történt... hosszú lenne azt leírni. De több mint 10 évig tartott kiheverni... :(
2012. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elmesélni, mert felismer(het)né magát az illető. Pár hónap már eltelt és még jó néhány el fog telni, míg elfelejtem. Én vagyok a férfi szereplője a történetnek.
2012. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát olyan nem volt nekem még.
2012. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Összejöttem egy csajjal, aki hajtott, nyomult rám, ő kérte, hogy találkozzunk, ő smárolt le engem stb... aztán 2 hónap együttlét után kijelentette, hogy nem kész egy komoly kapcsolatra, és eltűnt.

Rohadtul kivoltam, és 9 hónap kellett, mire kihevertem (akkor tudtam meg egy-két dolgot róla.) Ma már nevetek az egészen, és vannak is új párjelöltek:)

2012. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 év járás, 1 év együttélés, gyűrűvevés, lánykérés, lány igentmondás, én k*rvára örülés, aztán kb. fél év múlva lány lebukás, hogy félrekúrás, ráadásul pont a születésnapomon. Én erre őt kib*szás, mint macskát sz*rni. Ennek 2 éve, azóta sem kiheverés, pánikrohamok, totális bizalmatlanság a másik nem felé, élet romokban heverés.
2012. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem mesélem el, mert a másik fél is jár fel ide. Lassan 2 éve, de még mindig fáj, és mivel úgy érzem, ő az igazi, még fog is fájni. 25/N
2012. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Röviden:

Jol elvoltunk. Beszélgettünk egymással. Nem volt köztünk semmi pedig tetszettünk egymásnak, de nem jött össze most nem fejtem ki miert. Na a vége az lett hogy semmi értelmes magyarázat nincs arra számomra, hogy egyszer csak látványosan rühellni kezdet és utolsò döfésnek porig alázott. Azòta csak haragot érzek ha ránézek. Pedig hogy szerettem!

2012. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2010 -> házibuli -> Kinga -> ismerkedés -> suliba kísérgetés -> koncertek -> első szexuális élmény -> virág meg csoki -> még több élmény -> koncert -> atom részegen rámászik haveromra -> valahol a világon sírt egy kiscica.

Így.

2012. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4 évig voltunk együtt, eljegyzett. összeköltözés előtt, 4. évfordulónkon elhagyott azért a kislányért, aki miatt rengeteget veszekedtünk. de a csaj amúgy ronda, gyerekes, fiatal, komolytalan, ki az a hülye, akinek ő kéne.. :) 2 hónapig úgy éreztem belepusztulok kb.

aztán volt egy 2 hetes 'kapcsolatom', vele csak úgy szétmentünk, de nem volt szex sem, meg 'semmi'.

most pedig fél éves kapcsolatom van már, végre boldog vagyok :) azt hiszem én már túlléptem rajta. bocsánatot kért azért, ahogyan szakított, de én azt már rég megbocsájtottam, viszont a 4 elpazarolt évet semmi nem fogja visszahozni.

amúgy meg a csajjal 4 hónap elteltével szakítottak. megcsalta. karma strikes back :))


20L

2012. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a csaj folyamatosan szórakozott velem. csókolt, ölelt, mondta, hogy szeret, majd hazafelé menet küldött sms-t, hogy nehogy úgy gondoljam, hogy járunk.

majd rá 1 hétre találkát kért, és ezt 3x eljátszotta.

hónapokig össze voltam törve, úgy gondoltam soha többé nem akarok barátnőt.

2012. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!