Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátommal veszített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátommal veszítettem el?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú legjobb barátom már 2 éve.

Eléggé vonzódunk egymáshoz, már szóba került hogy mi lenne ha összejönnénk, de ő nem akarja.

Így állapodtunk meg a barátság extrákkal kapcsolatban. Ami tkp egy szexkapcsolat ,de nálunk mégis más, mivel hetente többször találkozunk, amikor beszélgetünk,programokra megyünk együtt,szex mindig csak heti 1x van.

Ez most már 3 hónapja tart. Eddig csak orál volt, múlt héten csináltuk először rendesen. Vele veszítettem el.

Én többet érzek iránta és nagyon hülyén érzem magam szex után,mert olyan mintha csak egy lyuk lennék, de közben meg azon kívül is bír engem.

Nem értem:( tudom hogy szánalmas hogy így veszítettem el, hogy mrg csak nem is rendes kapcsolat a miénk.

Mit tegyek szerintetek? Érzem hogy ez az állapot nekem lelkileg nem jó, de nem szeretném ha eltűnne az életemből.:(

18L



2018. máj. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
18 evesen mar kozelebb vagy a kiegeshez mint egy 45 eves kapuzarasi panikos ketszer elvalt no, aki hetvegente a diszkoban probalja ujraelni a fiatalsagat.
2018. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából valóban csak egy lyuk vagy ebben az állapotban és ha ezt nem tudod elfogadni vagy neked ez nem "elég" - ami persze nem kell, hogy így legyen -, akkor kérd meg, hogy ne csináljátok ezt tovább, mert neked ez így nem jó.


Minden szexkapcsolatban elő embernek el kell fogadnia, hogy csak egy lyuk, ahogy a férfi a nőnek is csak egy vessző és semmi több. Én is elfogadtam, mert nekem ez jelenleg elegendő, és pont egy kapcsolat nem férne most bele. Ez az a dolog, amit neked kell tudni, és ha nem bírja a lelked, akkor nem szabad belemenni, vagy minél hamarabb kiszállni belőle, mert nagyobb kárt okozol magadnak, mint egy szerelemmel. Ha ezt nem érti meg a barátod és emiatt elszakad tőled, akkor nem volt igazi barát. Beszélj vele!

2018. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A srác veled egyidős? Ha tényleg a barátod lenne, tudná, hogy neked ez nem jó és nem menne bele. Lehet, hogy bír, meg van egy kis körítés, hogy könnyebben belemenj, de ezt hanyagolni kéne, ha nem bírja a kis lelked, mert ez ilyen.
2018. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Az elég baj, ha barátság extrákkal kapcsolatban veszted el a szüzességed.
2018. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az már inkább kapcsolat, mint barátság.

Vagyis együtt vagytok sokat, van szex is, birjatok egymást. Szóval beszélj vele erről. Ha ellenkezik, ilyesmik, akkor szakits meg vele minden kapcsolatot.

2018. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát ez baromság volt. Mármint nemcsak a múltheti vaginális közösülés, hanem úgy az egész. Ha még a szexhaverság előtt felmerült benned, hogy együtt kellene lenned vele (amit ő visszautasított), akkor eleve többet szerettél volna annál, mint ami most van. A legjobb az lett volna, ha már akkor megálltál volna egy pillanatra átgondolni azt, hogy mennyire éri meg neked fenntartani bármilyen nemű kapcsolatot olyannal, aki után csak sóvárogni fogsz hiába.

Ő szemlátomást gond nélkül a barátságotok és a te érzéseid elé helyezte a saját szexuális vágyait, innentől kezdve megkérdőjelezhetővé válik az is, hogy mennyire "bír" téged valójában. Akármennyire nem akarod elengedni, nekem jelenleg az tűnik az egyetlen logikus lépésnek, hogy véget vetsz a történetnek.

2018. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a történet annyira, de annyira tipikus. Nem, nem más a történetetek. :D Pontosan ez szokott lenni a forgatókönyv, az egyik (és többnyire ez a lány) többet akar és csak szenved.


Mégis mi történne, ha eltűnne az életedből? Elmondom: lekerülne rólad az a lelki és társadalmi búra, amit ő borít a fejed fölé. Lelkileg így te nem tudsz nyitni mások felé, a környezetben lévő fiúk meg tudják, hogy gyakorlatilag mégis csak foglalt vagy, tehát nem fognak kezdeményezni. Te most egy vesztes pozícióban vagy. Villámgyorsan szakítsd meg vele a barátságnak csúfolt kamasz szerencsétlenkedésedet, mert ez a bigyó (azért sem fogom barátságnak hívni) kiüresíti a barátságot és a szerelmet is.


Egy jó tanács az életre: nincs olyan, hogy barátság extrákkal. Ezt a fogalmat az elmúlt tíz évben találták ki és egyetlen célja, hogy legitimizálja a másik kihasználását, és a kihasznált fél meg tudja magát vigasztalni, hogy csak idő kérdése a vágyott cél elérése és ő teljesen tudatosan döntött így, szó sincsen határozatlanságról és óvatlanságról. Van a barátság, a szeretői viszony és a szerelem. Mindenki jobban jár, ha ezeket nagyon élesen elválasztjuk, mert az ilyen átmeneti kutyulékok csak a filmekben végződnek happy enddel.


Van még egy tippem, ami ilyen fiatal nőként amolyan ökölszabályként megvéd a fájdalomtól: ami a szüleid idejében nem volt divat azt inkább te se csináld. Ha két barát elkezdett egymáshoz közeledni akkor csak simán jártak, nem hagytak kiskapukat, nem akarták megerőszakolni a természetes ösztöneiket. Majd ráérsz ilyen huncutságokra harminc meg negyven fölött, ha már mindenből kiábrándultál és eleget láttál az emberek rosszaságaiból, de addig inkább haladj a kitaposott ösvényen.

2018. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!