Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nektek befolyásolta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek befolyásolta a kapcsolatotokat illetve a szexuális életeteket, hogy abbahagytátok a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

6 éve szedek fogamzásgátlót és az utóbbi időben érzem, h nem jó a szervezetemnek és abba kell hagynom. Kérdeztem a páromat, h mit szól hozzá (nem, nem azért kérdeztem meg mert tőle függött volna -még mielőtt valaki beleköt). Természetesen azt válaszolta, h az én testem, ő eddig is mondta, h hagyjam abba ha érzem, h nem jó. Nők, csajok: Változik valami főleg a szexuális téren? Nagyon elszoktam már a gumitól és attól félek csak, h egyikünknek sem lesz kényelmes, egyikünk sem fogja esetleg élvezni. Lehet butaság amin gondolkodom..


Köszi a választ:))


24/L


2018. máj. 22. 09:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb lett. :)

Jobban kívántam a szexet, jobban nedvesedtem, egészében jobban élveztem az egészet. Pont azért hagytam abba a tablettát, mert lepusztította a libidómat.

Minket nem zavart a gumi. De ha nektek nem jó, akkor érdemes mást kipróbálni. Pesszárium, spirál, alacsony hormontartalmú hüvelygyűrű, stb.

2018. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak (pár hónap), amikor abba kellett hagynom a tabletta szedését, mert vizsgálatokon estem át (nem részletezném) és az idő alatt sokkal jobban kívántam a szexet. Most nekem is főleg ez a gondom, h akkor is elvagyok ha nincs szex :/ És régen sosem volt ilyen...
2018. máj. 22. 09:42
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is ordas nimfó lettem 1-2 hónapra, miután abbahagytam a tabit, aztán kicsit lenyugodtam, de még mindig jobban kívánom, mint amikor szedtem.
2018. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

Én azért hagytam abba, mert komoly hormonális problémákat okozott. Amióta nem szedem a hormonjaim normális szinten vannak, libidóm is magas, nedvesedek normálisan, és még a menzeszem is normálisan jön meg végre. Mármint nyilván tabletta alatt is fix volt, de utána az ingadozó hormonok miatt teljesen össze-vissza volt, idő volt, míg beállt.


Engem nem zavar a gumi, páromat sem, de mi anélkül csináljuk megszakítással. Egyfelől nem hiszek benne, hogy ettől teherbe lehet esni (7 év alatt még nem sikerült), másfelől ha mégis, minket már az sem zavarna.


27N

2018. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezeket tapasztaltam, amit előttem írtak..Én nagyon örülök, hogy abbahagytam :)
2018. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Igen, a libidómmal nekem is gondjaim vannak :/ Talán ez ami a legjobban "vonz" az abbahagyás felé.
2018. máj. 22. 09:53
 7/26 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor is veszekedtünk ezen a párommal, h nem kívánom a szexet, sokszor azt hitte, h őt nem kívánom és nem tudtam elmagyarázni neki, h mi a baj. Magam sem tudtam. És erre kezdtünk el gyanakodni.
2018. máj. 22. 09:54
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hagyd abba,a szervezeted meg fogja hálálni,hogy végre nem mérgezed magad.
2018. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a gond.

Mi először gumival védekeztünk. Aztán a szoptatás alatt álltunk át pharmatex kúpra. Ismertük a kockázatot, de nem estem teherbe véletlenül.

A harmadik gyerek után petevezeték elkötés. Biztosak vagyunk benne, hogy nem akarunk többet, és ez a legegyszerűbb.

2018. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azota ujra jo alakom lehet. Nem kell 3 naponta epilalnom. Van libidom. Tudom vegre elvezni a szexet.

En egy eletre megbantam a foggatlo szedeset. Nekem tonkretette akkor az eletem es az akkor osszes parkspcsolatom.

N

2018. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!