Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új tapasztalatok Cypromix...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új tapasztalatok Cypromix fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés

Nőgyógyász írta fel, elsősorban pattanásos bőrre, csak van fogamzásgátló hatása. Láttam régebbi kérdéseket, mindenféle tapasztalattal. Kiváncsi vagyok, hogy aki mostanában szedte/szedi, milyen tapasztalatai vannak a termékkel kapcsolatban?

Őszintén megvallva kicsit félek, hátha más bajokat okoz majd a hormontartalma miatt. :(

(És ha esetleg van itt olyan aki szedte és utána váltott vagy teljesen elhagyta a gyógyszert, hogyan alakult a bőre állapota?)



2018. máj. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél évig szedtem, mert csak addig lenne szabad. Szintén pattanásos bőr miatt. Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy betiltották, mert veszélyes, külföldön már évek óta be van. Utána szedtem még két fajtát, folyamatosan ott ültem a nőgyógyásznál bakteriális fertőzéssel, gombával vagy hüvelygyulladással. Abbahagytam, megszűnt minden nőgyógyászati panaszom, viszont a pattanások visszajöttek, de soha többet nem szedném újra, semmilyen fajtát.
2018. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad!:)
2018. máj. 17. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta szedem, évente egyszer májfunkció ellenőrzés van, de eddig semmi gondom. A pattanásoknak búcsút intettem :) Semmi problémám nincs vele/miatta.
2018. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én évekig szedtem, 2 hónapja hagytam abba (nem a gyógyszerrel volt bajom, csak szingli lettem) maximálisan elégedett voltam vele. Semmi tünetem nem volt, mint fogamzásgátló is jól működött. Tény, hogy nem szabad sokáig szedni, de nekem a gyengébbek nem váltak, így ez maradt évekig. Ha újra szedni fogom is ezt fogom.

22/L

2018. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!