Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy időre csak azért össze jöttetek valakivel mert nem volt más? Vagy a kapcsolatotokat sokkal jobbnak akartad/ akartátok mutatni mint amilyen?

Figyelt kérdés

Tudom lehet gyerekes kérdés de én ismerek ilyeneket..

Ha csináltatok már hasonlót légyszi tészletezzétek, mennyi ideig voltatok együtt?

Mi miatt akartátok jobbnak feltűntetni a kapcsolatot mint amilyen volt?



2018. márc. 5. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert nem volt más? Nem, ilyen nem volt.

Nem tudom elképzelni, kinek akartam volna dicsekedni.

2018. márc. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha senkivel nem jottem ossze, mert nem volt mas. Nem is fogok.

Egy rossz kapcsolat a semminel is sokkal rosszabb. Csak az energiat szivja le.

2018. márc. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt, két hétig bírtam. Nem is értem mit gondoltam.

Az tudom, hogy mélyponton voltam, az egyetemen nem tudtam beilleszkedni (kis létszámú csoport), más magánéleti problémáim is voltak. Az illető tisztában volt ezzel, de aztán bevallotta, hogy ő többet érez sokkal. Akkor szakítottam, kemény két hét után.

2018. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem volt, szakítás utána mindenki vágyik az újra a jóra stb, én is így voltam vele, jött is egy lány majdnem bele ugrottam, aztán észbe kaptam, hogy hülye gyerek nem ő az akire vágysz nem fog hosszú távon működni, ne bántsd meg ezzel a másikat.
2018. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak akik az uj hatasara mamorba esnek , megint nonek erzi magat persze addig a pontig amig az adott ferfiban le nem csitul az ujdonsag varazsa , utana ujbol gondjai lesznek ezeknek a noknek . Sokan egy harmadik fel felbukanasa vagy udvarlas hatasara elhaggyakna masikat , engednek a szep szavaknak valojaban magukat csapjak be ... Kesobb ra jonnek otthagytak azt akit tenyleg szeretnek .. persze mutan az ujdonsag varazsa elmulik .
2018. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!