Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedhdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedhdtek normális lányokkal?

Figyelt kérdés
disco kizárt. Kisebb városban lakom, nem bp-en. 17/f
2010. jún. 15. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Te is normális vagy:) Nem vagy véletlenül Heves megyei(gyöngyösi)?


Egyébként a normális relatív dolog.Nekem fiatalok körében normális viselkedésnek számít,ha valaki úgyahogy jól tanul,eljár a haverokkal,élvezi az életet,de nem b*sz be minen buliban.De lehet,hogy ez neked vagy másnak már a normális és a nemnormális dolog határán van:D


Egyébként a normális lányok is szoktak lenni bulikban,csak nehezebb ránk találni.

Amúgy itt a nyár,nehogy már pont most okozzon gondot az ismerkedés;) Park,strand,fagyizó,beülős helyek,szabadtéri programok,bulik:)

15/L

2010. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
spontán
2010. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam inni, max 1-2 sör, de elég visszahúzódó voltam eddig, most valahogy nyitni szeretnék, de még nemtudom hogy... Amúgy pest megyében lakom
2010. jún. 15. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:

ne feltétlenül a nőt keresd.

Csak legyél nyitott a szimpatikus emberekre, csajokra. Bárhol.

Ha görcsösen csajozni akarsz, azt megérzik, és már el is húztak.

2010. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem közlekedés közben;buszon, megállókban,metron szoktak megszólítani a srácok/férfiak,mivel a baráti társaságomon és a munkahelyemen kívül nem nagyon mozdulok ki,mert nincs időm... akivel jól elvagyunk,és szimpatikus,annak megadom a számom. Próbáld ki sztem te is- az első beszélgetésből már sokmindent ki lehet szűrni, amit meg nem ,ahhoz ott van az ismerkedős időszak- mellesleg a lányok nagyon értékelik,ha bátran,közvetlenül te teszed meg ezt a lépést...sok sikert!
2010. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyanúgy normális lányokkal akarok ismerkedni mint Te, nekem annyi az előnyöm, hogy pesti vagyok, és egyetemista, itt viszonylag több a "normális" lány. Neked azt ajánlom -ha van strand a városotokban, hogy látogass ki oda, jól lehet ismerkedni, beszélgetni, és akkor már nagyjából tudni fogod, milyen a másik, esetleg ha van valamilyen rendezvény, azt se hagyd ki.

19/f

2010. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!