Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiosztanátok és elküldenéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiosztanátok és elküldenétek a francba, vagy inkább többé nem keresnétek és nem válaszolnátok neki?

Figyelt kérdés

Lehet, ez a személy nő és férfi is teljesen mindegy.


Tudom ezért páran meg is fogtok kövezni de nem ez a lényeg.


van egy 40 éves házas nő/vagy férfi, úgy alakult a szeretői viszonyotok, hogy már csak barátság maradt fent, szex már nincs, egy ideig nem is beszéltetek, aztán az illető a Házas fél felkeres titeket beszélgettek meg mindn 2 héten át.


Aztán hétvégén és még 2 napig nem ír egy szót sem, pedig nem nagy elvárás, csak annyi, hogy azon a k**úrva messengeren írjon legalább egy sort. Komolyan nem lehet 3 nap alatt egy sort sem írni?


És ő elvárná, hogy kocsikázzak be a munkahelyéig 1 órát meg vissza egy órát, 15 perces szünetért mert annyira tud elszabadulni a munkahelyéről, és ha nekem ez nem éri meg akkor nekem ő nem fontos....mármint ő ezt mondja.



Megmondanátok neki, hogy ő 3 nap alatt egy k...úrva szót sem írt, de nem is azt vártátok hogy felhívjon csak , hogy legalább egy sort írjon de annyira sem képes, és ne jöjjön a hülye kifogásokkal, hogy egész nap rajta lóg a család és azért nem tud írni, és ezek után k....urvára ne várja el , hogy ti meg kocsikázgassatok órákat 15 percért....


Enyeleg meg kedveskedik meg hiányzom marhaságokat beszél a telefonba 2 héten át.


Jó tudom hülye kérdés, de legszívesebben kiosztanám.


2018. máj. 22. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Minek ez neked? Keress mást!
2018. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem keresném többet
2018. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt a bizonyos szót hosszú ú-val írod, teljesen más jelentést kap, tudtad?


Én nem állnék szóba ezzel az alakkal, bolondítson mást.

2018. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

En eveken at nyuglodtem ezzel, aztan egyszer elpattant bennem valami, es letoroltem az alkalmazast, amin elotte beszeltunk. O tudta a mailcimem is, a telefonszamom is, de megsem keresett. Azt mondta, hogy akart irni, de mivel letoroltem az alkalmazast a telorol, igy "nem tudott elerni"...

Akkor fogtam fel, hogy mennyire nem jelentettem neki semmit.

2018. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

„egész nap rajta lóg a család”

Ezt vállaltad, eddig is tudtad, hogy családja van, akik mellett te csak maximum sokadik lehetsz.


Neked kell eldöntened, hogy ebben az eddig is méltatlan, nem csak számodra, hanem a házastárs (a megcsalt fél számára) is megalázó helyzetben te tovább akarsz-e dagonyázni, vagy pedig elkezdesz magadra olyan emberként tekinteni, aki ennél jóval több tiszteletet, megbecsülést, szeretetet érdemel.

2018. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös.


Én csak egy sort vártam volna el tőle nem többet, és nem 5 évesek a gyerekek.

Azelőtt írt legalább, ha már más nem volt lehetséges, valahogy mindig minden alkalommal tudott rá időt szakítani.


De mindegy.


Csak jól esne kiosztani elküldeni a francba még így utoljára, de talán jobb ha szó nélkül eltűnök, és nem reagálok semmire ahogy írjátok páron.

2018. máj. 22. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Gondolj arra, hogy amikor egy pasi komolyan gondol egy kapcsolatot, akkor le se lehet vakarni. Amikor ilyen nyűglődés az egész, mindenre van magyarázat, kifogás, mentség, akkor csak kihasználnak. Ilyenkor te nem vagy fontos neki, csak kényelmes neki az, hogy házhoz megy a változatosság. Valószínűleg nem is te vagy az egyetlen, aki színesíti az életét...
2018. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk is hasonló a helyzet.

Nős a pasi, bár azt nem várja el. hogy órákat kocsikázzak.

Sokszor, ha szabin van, vagy épp sok a meló és nem ér rá napközben, akkor nem ír, de van amikor este sem, és bizony eltelik 3-4 nap is így.

Pontosan ezt szoktam mondani neki, hogy csak 1-2 sort várnék, annyit egy pisi alatt is meg tudna írni (ha akarna) Van amikor szóvátesze, van amikor nem. De néha elegem van ebből, mégsem küldöm el, ha ennyi se lenne az talán mégrosszabb lenne. Persze aki nincs ilyen helyzetben az simán rávágja, hogy ki kell dobni...de nem olyan egyszerű ez.

2018. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen hülyének néz téged,már rég el kellett volna hajtanod a búsba.Én ilyen kapcsolatban ugyanazt várom el mindig mint egy normál kapcsolatban,ugyanannyi kommunikáció-érdeklődés ha már tali annyi nem lehetséges,ha ez nincs meg,akkor hello.Persze ezt így nem mondom ki,de látom hogy valaki teper,akkor maradhat,eddig max. az volt a gondom hogy le kellett hűteni,hogy ne hívogasson meg írjon annyit.Ilyen nyomorékok után nem szabad futni,de nem is tudnék lefeküdni ilyennel.
2018. máj. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál. Szerintem ne pazarolj rá időt, energiát, csak egyszerűen szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2018. máj. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!