Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem undorító és gyomorforgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem undorító és gyomorforgató az mikor valaki a hasznot keresi a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl. ha nekem van lakásom, akkor te rendelkezz jogsival, kocsival. Nos ezt egy nő írta az egyik kérdés alá, hát elég hitvány személyisége lehet, mert aki a hasznot keresi a másikban, annak nem való párkapcsolat. Ha ismerkedünk valakivel nem e az a fontos, hogy milyen ember, mennyire tartjuk vonzónak, mennyire érezzük jól magunkat vele? Ezt látom természetesnek, az sokad rangú tényező, hogy milye van. Nem normális az, hogy a tárgyi lét hiánya miatt ne érdekelje a másikat.

Az a halálom amikor az evolúciós bullshiteket próbálják belemagyarázni ebbe.


2018. máj. 22. 23:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%

Utcsó most jól lepontoznak majd de tök igazad van.


Érdekes h engem egyik férfi sem akart csak kihasználni és megdugni, amelyik igen az meg felajánlotta h elvesz feleségül...na arra mondtam neki h sziaaa ott az ajtó XD


Csak egyfajta típus és csak a külső felszínes dolgok hajszolása. Ez a gond. Nőben és férfiban is megvan. Egy nőnek óvatosnak kell lennie az tény és még akkor is megütheti a bokáját, de akkor lezárja szépen és tovább megy, jah és tanul belőle. Megpróbálja jól kiismerni az illetőt. Nehéz. De ha kicsit tovább lát az ember a "jópasin" férfiakból sokkal értékesebbek és normálisabbak vannak, a nők szerintem sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni.


Kérdező tényleg elég undorító, a dolog minden romantikája elvész...ezért örülök neki h nincs semmink a barátommal, se neki, se nekem :D csak mi egymásnak, szépen együtt építgetjük az életünk, csórón, de olyan boldogok vagyunk :)

2018. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

Magyarul se lakásod, se kocsi, se jogsi, de azért csaj lakásába szívesen betelepednél. És esetleg ne tartson el?


Szerintem nincs ezzel semmi baj, csak rosszul értelmezitek. A csaj leírta, hogy ő mit tud betenni egy kapcsolatba, és hasonlót vár el a másiktól.

Jól hangzik, hogy igaz szerelem meg csak a személyiség számít, de nem tudod belőle a rezsit kifizetni.

Amelyik nőnek van egy csöpp esze, az nem horgonyoz le olyan férfi mellett, akivel 50 év nyomorgás és nélkülözés várja.

16 évesen rendben van, hogy a csupasz kukin kívül semmit se tudsz felmutatni. De ha 26 évesen se, ott bizony már a személyiséggel van gond!

2018. máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

De akkor sem mérvadó! 25 vagyok és annyi de annyi olyan gyökérrel találkoztam már aki autó lakás blabla...a barátom is kivett egy nagy lakást h majd attól vonzóbb lesz a szemembe. Gyorsan le is állítottam... Fontos h legyenek tervei, amivel halad előre ne egy tohonya anyuci pici fia legyen aki arra nem képes h egy rántottát dobjon össze magának (kiemelem h azoknak is lehet kocsijuk és lakásuk). De hogy jogsi, lakás, autó...annyira mindegy, ez semmi. Az anyjáék is megvehették neki...


Nálam az sokkal többet jelent ha (szintén barátomnál) vacsival vár haza, ami után elmosogat, semmi alkalom, nem akar épp bevágódni sem, hanem nála természetes hogy én tovább dolgoztam, hulla vagyok ő meg akkor főz... ilyennel még eddig nem találkoztam. Vagy pl az h vasárnap épp a neten nézelődik h meg tudja rendelni azokat a dolgokat amik a vállalkozásához kelleni fognak. Tök mindegy ha akkor még nincs rá pénze, vannak tervei és akarat h meg is csinálja.

2018. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Sztm meg mindenki azt var el amit akar...
2018. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
Tervek tervek tervek... kivancsi lennek az hogyan tervezzen akinek ideje nincs tanulni a munka mellett , vagy 120 as fizetesbol gyujtogesen ? 1 ev alatt ha ugyes 100-200 ezret megsporol es azzal mit is csinaljon? Nem mindenkinek van anyagi haterre segitsrge arra hogy epitkezzen akar csak a fiatal evei elejen .. es sajnos sok diplomas is ott ragad a netto 150-60 ezres keresetben .. nyilvan nem mindegy mibol szerzed es ertesz e hozza amit dolgozol vagy szeretnel . De ettol fugggetlenul a tervek nem ebben az orszagban fognak valora valni .
2018. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Akkor húzzuk le magunkat a budin...
2018. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igaza van. Ha már az ő lakásába költöztök, akkor te se tartasd el magad, hanem valamit tudj cserébe adni. Gondolom, te sem örülnél fordított esetben, ha csak úgy odaköltözne hozzád a csaj, és eltartatná magát. Úgy éreznéd, hogy te csak adsz, de semmit sem kapsz vissza, és hidd el, hogy ez elég lélekgyilkos tud lenni hosszútávon. Ráadásul egy jogsi kisebb elvárás, mint egy lakás, mert ha megcsinálod a jogsit, meg veszel egy használt autót, akkor félmillából is ki tudsz jönni. Lakást annyiért nem veszel.


Egyébként persze, az a legfontosabb, hogy milyen ember, és mennyire érezzük jól magunkat vele, de egy olyan kapcsolat, amibe az egyik fél jóval többet tesz bele, senkinek sem jó. Aki többet tesz bele, úgy érzi, hogy minden az ő vállát nyomja, aki meg keveset, az kellemetlenül fogja magát érezni, mert nem tudja viszonozni.


22/N

2018. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De az, tudod Bátya, az ember már csak egy ilyen "állat".Ha van kellő tapasztalatod és gyorsan kiismered az embereket, akkor csökkenthető a kockázat,ennyi...
2018. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#10 Na igen, ez az “annyit érsz, ahogy bánnak veled” elmélet már önmagában hibás, hisz tudunk rengeteg példát arra, hogy mennyiszer nem úgy bánnak valakivel, ahogy megérdemelné(vagy egy ideig úgy bánnak vele beetetésképp, épp ez a csúnya az egészben). Akkor állná meg a helyét az elméleted, ha mindig csak értéktelen, buta, nagyszájú, rosszindulatú, igénytelen stb emberek lennének átbaszva. De mivel sok értelmes, okos, kedves, csinos lányt is rendszeresen kihasználnak és eldobnak, rájuk nem mondanám azt, hogy csak annyit érnének.
2018. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Tény, hogy az ilyesmit én magam is gusztustalannak tartom, de annyira azért nem foglalkoztat a téma, hogy erről külön kérdést írjak ki. Van életem, nem folyok bele màsokéba ilyen szinten. Természetesen a véleményem attól még megvan. Mondjuk úgy, hogy az ilyenek nàlam kb egy szinten vannak a prostikkal. Ugyanúgy igényteleneknek, nulla önbecsüléssel rendelkezőknek tartom őket. Ez azon férfiakra is vonatkozik akik anyagi javakat vàrnak a pàrkapcsolatban, nem csak a nőkre.
2018. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!