Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy nagyon rossz gondolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy nagyon rossz gondolat?

Figyelt kérdés

Az első szerelem tavaly ragadott maga alá...egy külföldi férfi ,aki tanult,jóképű,istenien beszél elérte azt ,amire nem számítottam.

21 éves lányként vele voltam először együtt . Ő volt az első. Ez kb fél évig tartott ,mire sikerült végetvetni a dolognak ..mert csakis a testem érdekelte .

Sokszor visszautasítottam,pont az érzés miatt,hogy csak 'azért' akart veldm találkozni. Így gondolom ebbe belefáradt ...


Tudom a sztori úgy hangzik,mintha gondolkodás nélkül tettem volna mindent. Így visszagondolva így is volt,mert nagyon vonzódtam hozzá . Hatása alá kerültem....aztán nagyon fájt hónapokig , hogy vége lett , de fel kellett ébrednem, hogy nem vett komolyan.

36 éves , èn most 22 . Ez egy jelentős korkülönbség....


Kb 3 hónapja megjelent és odajött hozzám , így egy év után ,hogy hogy vagyok. Hidegen kezeltem és nem is vàlaszoltam neki. Aztán màr nem keresett.



Amikor rengeteget sírtam miatta..... sose gondoltam volna ,de most azt érzem,hogy pár év múlva,ha egyedül leszek,akkor felkeresném....


2018. máj. 14. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen a szerelem.


Meg ilyen az, amikor a jó kislányoknak csak azért is a rosszfiúk kellenek és bármilyen szart lenyelnek, az önbecsülésük utolsó szikráiról is lemondanak, csak hogy még egy napot az imádott rosszfiú kalapja mellé tűzve tölthessenek.

2018. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Mert szerinted most már a lelked fogja érdekelni?

Továbbra is egy szexuális segédeszköz leszel akibe beleüríthet.

Ráadásul ha te keresed meg akkor még le is alázod magad ezzel, hogy tudod hogy csak dugni akar.

2018. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En ertekelem azt ,hogy leirjatok a velemenyeitek. Sajnos a fajo igazsagrol van szo.

Teljesen meg is gyoztem magam ,hogy valoban nem szabad hagynom,hogy tonkretegye az onbecsulesem.... engem az zavart meg,hogy egy ev utan megjelent ,mintha mi sem tortent volna. De akkor sem ereztem megbanast felole.....

A hulye agyammal arra gondoltam,hogy nem tehet rola hogy nem tudja kifejezni



De igazabol az a helyzet,hogy rajta kivul se elotte ,sem azota Senki nem volt ram hatassal. Ez a problemam. Azt ,hogy felkeresem ,remelhetoleg teljesen el fogom vetni ... de talan ha majd egyszer megtalal/megtalalok egy olyan szemelyt,aki igazan szeret es en is ot.

2018. máj. 14. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Megbánást azt nem is fog tanusítani. Nagyon jól tudja, hogy téged ennyire megmozgat, ezért bepróbálkozott újra, hátha bejön, mert épp nincs kéznél senki. :( Nem éppen egy happy válasz, de szerintem ez történt. A jó hír, hogyha összeszeded magadat, tanulhatsz belőle, hogy többé ne fordulhasson elő. Tudom, hogy nem könnyű, de ennyi hasznot tudsz kicsikarni a szituból. A tapasztalatot. Ennyi. Az meg, hogy hogyan használod. rád van bízva. Fel a fejjel.

U.I.: Jól csináltad, hogy nem válaszoltál, légy büszke magadra. Kis lépés, de kezdetnek jó :) Fiatal vagy még, hidd el, megtalálod a helyedet:)

2018. máj. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" de talan ha majd egyszer megtalal/megtalalok egy olyan szemelyt,aki igazan szeret es en is ot."


Na ez a beszéd! Így kell helyesen gondolkodni.


Nagyon sok nővel voltam akibe nem voltam szerelmes, épphogy kedveltem őket.

Most megismerkedtem egy nővel, 3 éve vagyunk együtt és még mindig nagyon szerelmesek egymásba.

Nem lehet elmondani milyen óriási a különbség a szexben és minden egyébben egy ilyen kapcsolatban a többihez képest.


Inkább a minőségi dolgokat keresd mint a mennyiségit ami szar.

2018. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2018. máj. 15. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!