Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már más is úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már más is úgy, hogy megvolt a közös szimpátia, de valahogy még sem sikerült összejönniük? Ha igen, mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a probléma az volt, hogy a lánynak teljesen más volt az életritmusa, ami az enyémmel nem igazán lett volna összeegyeztethető.
2018. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Nem alakult tovább szerelemmé. Illetve esély sem volt rá, mert nekem még sosem volt olyan szerelembe esésem, hogy a "villám csapott belém", vagy "szerelem első látásra". Ehhez nálam idő kellett mindig. 1 hónap-fél év? És sok embernek nincs türelme ki várni, én pedig úgy senkivel nem kezdek kapcsolatba, hogy biztos ne legyek benne, hogy valóban szeretem és nemcsak elvagyok vele.


A nevezett esetben is az volt, hogy a férfi értetlenül állt az előtt, hogy jól kijövünk, van közös témánk, közös humorunk, sok dologban egyezik a véleményünk és 2 hét után nem tartunk sehol. (még csók sem) Én meg megmondtam, hogy csók csak járás után, járás pedig csak után, hogy belé szerettem. Ő úgy döntött, hogy én csak idejét rabolom. Én ezt elfogadtam, és ketté váltak útjaink.

2018. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Napokat átbeszélgettünk jól éreztük egymással magunkat, sose volt ilyen még egy pasival se. De neki külsőleg egy tökéletes csaj kell, ezért maradtunk csak barátok.
2018. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az az oka, hogy külsőre nincs meg a vonzalom az egyik fél részéről, vagy nem akar kapcsolatot. Nekem is volt már, hogy találtam egy helyes, sportos, értelmes, gazdag, rendes pasit, komolyan mint a mesében :D De nem voltam szerelmes belé. Szóval hiába az összhang, ha nincs szerelem.
2018. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Exem barátja volt.
2018. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jártam igen. Neki komoly még nem volt soha, és szerelmes sem volt. Én pedig két évvel a hátam mögött csalódott, és összetört szívvel kullogtam , viszont már úgy érezve hogy kapcsolatra készen. Én részemről annyit tudok elmondani , hogy minden nő ilyen pasira vágyik - kedves, udvarias, aranyos stb. Viszont! Valamiért a szimpátia ehhez kevés volt. Nemis hiányzott, talán a bátortalansága miatt nem fogott meg engem, és a rátermettség valamint a rámenősség hiányzott belőle nekem. Ő pedig szerintem keresi a tökéletest. Dgy hónapig voltunk együtt. Elég is volt😂 de nem volt még szex. Az ilyet jó elengedni.
2018. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, régebben jó párszor. Mindig ugyanaz volt az ok: A másik fél külsőre nem talált elég vonzónak.

Aztán, javítottam a külsőmön. Azóta még nem volt ilyen és fordult a kocka.

2018. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szimpátia kölcsönös volt, csak nála ehhez nem társultak romantikus érzések is :D nálam meg igen... szívás :D
2018. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!