Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti egymás között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti egymás között ilyen vulgárisak vagytok?

Figyelt kérdés

A minap hallottam 2 férfi ismerősömet, akik ismerkednek csajokkal, mind a kettő szingli.

A: Szerintem megsértődött rám, na de még is írt!

B: Na akkor mégis csak kell a kis f@..od neki.


A: Na írt nekem az a kis pi**@

B: Engem csak megnézett az a kis k***@.


A: Miért nem dobtad ki az exedet előbb?

B: Mert szerette a fa..om.


Ez a trendi a pasik között? Ettől menőbbnek érzik magukat, hogy tiszteletlenül beszélnek a nőkről?


2018. máj. 24. 18:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem, én kifejezetten nem szeretem ezt a stílust.


De ez nem jelenti azt, hogy nincs olyan haverom, aki meg pont így beszél a nőkről.

Amúgy így általában a nőt sosem látott kisfiúk, és az ilyen 50-es, 20 éve csak az asszonyt dugó emberek szoktak beszélni.



Normális férfi nem ilyen.

2018. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Igen nagyon sok férfi így beszél a nőkről, hallom sokszor mert én is férfi vagyok :)

Magam részéről elítélem ezt. Én nem beszélek így. Ezek az emberek kb tárgynak tekintik a nőket. Dehát rájuk van kereslet manapság, nem a normálisakra...

2018. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik ilyenek, vannak, akik nem. Nő vagyok, de látom férfi ismerőseimet bulikban beszélni... van, aki még ittasan sem ilyen ordenáré, szerencsére.
2018. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem a férfi ismerőseim ezerazer kulturáltabban beszélnek a nőkről, mint a nő ismerőseim a pasijaikról.

Mondom ezt nőként :D

A pasik kicsit vulgárisabban tudnak komolytalan dolgokról beszélni, a nők meg mézesmázosan mondanak valódi ocsmányságokat, legalábbis az én környezetemben. Utóbbi számomra sokkal gusztustalanabb.

2018. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!