Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mire utal, hogy egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mire utal, hogy egy lány, ha jön velem szemben az utcán vagy valamely közterületen, amint meglát előveszi gyorsan a mobilját és azt nézi amíg el nem megyünk egymás mellett?

Figyelt kérdés
Lányok csináltatok már hasonló dolgot, vagy fiúk tapasztaltatok hasonló eseteket?

2018. febr. 18. 17:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy pittyegett a telefonja, és megnézi. Talán téged kellett volna bámulnia, míg elhalad melletted?!
2018. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem mer a szemedbe nézni.
2018. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Ez Tőled független.

Mindenki a telefonját bogarássza, legyen bárhol, utcán, tömegközlekedésen, társaságban vagy egyedül.

2018. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Én gyakran csinálok hasonlót, ugyanis folyamatosan zenét hallgatok, és váltogatom a számokat, úgyhogy sokszor előkapom.

Ha egy random lány volt, akkor semmire nem utal. Ha ismeritek egymást, vagy többször találkoztok, max akkor játssza el, hogy a telefonon nyomkod valamit, de nem kell bele sokat gondolni, mert általában akkor sincs köze a szembejövőhöz.

2018. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Ne "láss bele" mindenbe olyasmit, ami nincs ott...
2018. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem arra, hogy a vágyaiddal ellentétben az illető hölgy pont le se szar.
2018. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Vsak annyit hogy uldozesi maniad van.
2018. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
35%
Infantilis kis beteg vagy !
2018. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

És akkor az a lány minden egyes elhaladó mellett hirtelen előkapja a telefonját, nehogy a másik nemre kelljen néznie. :D

imádom a fiatalok egocentrikus naiv gondolkodását. :D Annyira cukik vagytok, komolyan!

2018. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez attól függ.

Ha random csajokról van szó akkor csak megnézni a telefonját.

De én lányként csináltam (sajnos) olyat hogy zavarban voltam a srác előtt aki tetszett és sokszor csak azért néztem meg a telefonom hogy ne kelljen ránéznem. Nem azért mert nem akartam hanem mert zavarba jöttem rettentően. Szóval ha ugyanaz a lány mindig ezt csinálja simán lehet hogy bejössz neki.

De random embereknél ez kevésbé valószínű.

2018. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!