Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A prostikhoz járás mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostikhoz járás mennyire tud kielégítő lenni szexuálisan és lelkileg?

Figyelt kérdés

Mivel rá kellett jönnöm, hogy egyedül fogok meghalni ("pszichopata őrült" vagyok, az életem elrontottam, nincsenek korombeli szingli nők, elviselhetetlen vagyok és felszínes is (mármint úgy értve, hogy nem jönnék össze olyannal aki taszít akár külsőleg akár viselkedésre, csak azért, hogy legyek valakivel, szóval inkább 1 óra egy csinos prostival, mint 20 év egy ragyás boszival aki még prűd is és mindenért bánt)), ezért kénytelen vagyok alternatív megoldásokat keresni.


Mennyire tudja egy prosti fedezni a szexuális és a lelki magány nyújtotta kielégítetlenséget és vágyakat? Érezhetek ettől bologságot? (Hamár a sima kapcsolatokban nem lehetséges)


Ui: Nem gondolom ám komolyan, de tényleg nem tudom mi lesz, még magamat sem tudom elhelyezni a világban. Nem szeretnék felszínes bunkó lenni, de sajnos hiába gondolom amit, a vonzalom az vonzalom, nem lehet kikényszeríteni, hiába lenne minden más tök jó.


Őrjítő a gondolat, bár én már őrült vagyok, ettől függetlenül is.


Szidalmazni ér.



#utálat #elcsesztem az életem #a halál ha #űzni jő #netve dűlök #jégöledbe temető
2018. máj. 24. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, nekem nem jött be.
2018. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"és felszínes is (mármint úgy értve, hogy nem jönnék össze olyannal aki taszít akár külsőleg akár viselkedésre, csak azért, hogy legyek valakivel"


Az első dolog amit mondanék neked, hogy a felszínes totálisan nem ezt jelenti. Ez lenne a normális emberi viselkedés.



A szexuális vágyakat szerintem valamilyen szinten jól tudja fedezni, ha olyan lányt fogsz ki aki normálisan és kedvesen bánik veled, és megteszi amit szeretnél látszólag élvezettel. Nincs tapasztalatom ilyen téren, de elég durván rá lehet ezzel "cseszni" mivel, ha egy olyan lányt sikerült kifogni aki nem éppen úgy viselkedik neked ahogy az jól esik az valószínűleg még inkább megnyomorítana lelkileg. El is érkeztünk a dolgok lelki részéhez amire azt kell mondjam, hogy szerintem semmilyen szinten nem elégítene ki lelkileg a dolog. Hiába teljesíti a vágyaid és hiába teszi meg azt amit nagyon szeretsz úgymond neked, mégis ott lenne az a tudat, hogy csak a pénzedért van veled és soha nem lesz olyan, mintha egy barátnővel tudnád kiélni a vágyaid aki elfogad és örömmel teszi meg neked ugyan ezeket.


Boldogsát szerintem csak egy ideit óráig érezhetsz ettől. Jelen állapotomban én szerintem az aktus után teljesen megborulnék lelkileg. Bár ez most nem ide tartozik, de én pl ilyenek miatt nem mennék el prostihoz. Szerintem te se menj, legalábbis.. rendszeresen ne.

2018. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2


Aggaszt a gondolat, hogy úgy halok meg, hogy sem a szerelmet nem ismertem soha, az a pár szexuális jellegű kalandom pedig kb. a tragédia szintjén van, minimum 50%-ban az én hibámból. Igaz mindkettő csak so-so volt kapcsolat, nem igazán éltem bele magam egyikbe sem, épp ezért mondom azt, hogy "felszínes" vagyok, mert akkor tudatosult, hogy ez így nem megy.


De így meg fut az idő és egyre csak fogy... Én bevallom, félek.

2018. máj. 24. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Na! Azért nem vagy te annyira elveszett ahogy előadod magad.

Van önkritikád, humorérzéked (igaz inkáb önirónia), meg hát hülye sem vagy, mert ha az lennél akkor azt nem tudnád magadról.


A lotyók csak galyra vágják a lelked, attól kb egy-két órát fogod magad jól érezni aztán jön az üresség.


Ismerkedj minden fórumon, próbálkozz, úgyis összejön valami.


Hozzád hasonló nőkből is sok van.

2018. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, hogy ennyire véges az időd? És nincs kész korodbeli szingli nő?


"Mennyire tudja egy prosti fedezni a szexuális és a lelki magány nyújtotta kielégítetlenséget és vágyakat? Érezhetek ettől bologságot? (Hamár a sima kapcsolatokban nem lehetséges)"


Szerintem kevered a prostizást a párkapcsolattal.. :S


Nem lehet, hogy nem találkoztál még egy normális nővel sem, azért vèlekedsz így?

2018. máj. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*-kész :)
2018. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A prostizás maximum testileg kielégítő, de embereket folyamatosan kikölcsönözni szexre, hogy ezzel pótold a párkapcsolatot nem nevezhető életnek.

Jó hír viszont, hogy nem kell feltétlenül párkapcsolat ahhoz, hogy teljes értékű életet élj.

2018. máj. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Abból kiindulva, hogy az örök magányos (középkorú) ismerőseim mind olyan nagyon boldogok, ebben nem lennék olyan biztos. Még 15 év és mindnek annyi (örök magányosok nem szoktak sokáig élni; ezt sajnos láttam már). És nagyon szomorú, hogy boldogtalanul és magányosan kell meghalniuk.

2018. máj. 25. 00:47
 9/10 A kérdező kommentje:

#5


26 vagyok, és valóban nincs senki, eléggé megfigyelem a dolgot.


Az idő pedig fogy. 30 felett már nem lesz ez egyszerű...


Nem tudom keverem-e, de pár napja bőszen le lettem szidva, hogy a kapcsolatokban nem szabad, hogy fontos legyen a testiség... Érdekes volt.


Bár engem pár napja az egyik rokonom kiáltott ki gonosznak, igaz az ő szemszögéből igaz, de ő nem tud mindenről.

2018. máj. 25. 00:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Van még egy komoly veszélye a dolognak, amit senki nem írt le:

Mi van akkor, ha megtalálod azt a prostit, aki a testi kielégülés mellett biztosítani tudja a lelki kielégülést is? A válasz egyszerű, bele fogsz zúgni. A probléma pedig itt kezdődik, ugyanis arra nagyon kevés az esély, hogy az érzések kölcsönösek legyenek. Ettől pedig még rosszabbul fogod érezni magad.

2018. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!