Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínai vissza húzódó típusra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínai vissza húzódó típusra adnátok tanácsot nekem? Hogyan közeledjek egy kínai vállalkozó felé, hogy ne rontsak el semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bele szerettem egy kínai srácba és magyar vagyok.

4 éve ismerem, azóta nevelem egyedül 2 kislányomat.

3 éve beszélget és kedveskedik nekem, párszor már közeledett, de mindig meghátrált. Olyan vissza húzódó típus. Faces ismerőse is csak 49 van.

De úgy érzem elértem addig a pontig, hogy imádom. Nagyon régen éreztem ilyent. Olyan finom a bőre, stb...

Tudtok valami tanácsot adni?

Hogyan közeledjek egy kínai vállalkozó felé, hogy ne rontsak el semmit?

Kérhetnék tanácsokat?

A lényeg, hogy tegnap mondta, hogy próbáljuk meg, de neki kicsit még nehéz a magyar.

Nagyon köszönöm



2017. jún. 3. 03:26
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem totál lényegtelen, hogy kínai :D Nem értem, ez miért fontos. Közeledj hozzá úgy, ahogy normálisan közelednél valakihez. Nekem is volt kínai (tajvani) párom, ő is elég lassúra vette a figurát, de mikor én kezdeményeztem, simán ment minden. Szóval hogyha lassúcska a pasi, nyugodtan irányíts te egy kicsit.
2017. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem értem, mert képzeld pénteken már úgy benne volt mindenbe, hogy ő mondta, hogy próbáljuk meg, meg minden. Hétvégén alig írt (google fordítóval küldtem Neki kínaiul), mert azt mondta, hogy majd személyesen. Megbeszéltük a mai estét, de fel sem veszi a telefonját, sőt látszólag az üzenetét sem nézi tegnap óta, mióta horgászni ment a barátjával.

Most már végleg tanácstalan vagyok és szomorú...

Mit tegyek???

2017. jún. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!