Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom 3 év után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom 3 év után még most se szeretni azt a lányt, akivel együtt vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok kötődni hozzá. Nagyon szép csaj, sokan odavannak érte, de valahogy nem tudok beleszeretni. Megvan a kémia közöttünk, mert a szexxel nincs baj, sok időt töltünk együtt, de nem értem, hogy miért nem tudunk egymásba szeretni
2018. máj. 25. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.


Ha minden passzol köztetek, szeretitek és tisztelite egymást akkor kár feladni ezt a kapcsolatot.


De ha tényleg nem szereted sehogy sem akkor minek vagy már vele 3 éve?

2018. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem feltétlen annak a függvénye, hogy mennyi időt töltöttetek el együtt. Vagy van, vagy nincs. Befolyásolni nem igazán tudod.
2018. máj. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy miért vagy 3 éve egy olyan nővel, akibe soha nem voltál szerelmes.
2018. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele, mert nem szeretek egyedül lenni, így világot is látok, szex is van, és nem kell mindenhova egyedül járkáljak.
2018. máj. 25. 08:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szimplán csak kapcsolatfüggő, önző egoista ember vagy.

Megfosztod a másikat a teljes boldogságtól.

Hagyd el a nőt, megérdemli, hogy legalább egy olyan férfival legyen, aki szereti is.

2018. máj. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy még most sem tudod szeretni, mert az a helyzet, hogy sosem szeretted... Te nem hozzá kötődsz, hanem az általa létrejött eseményekhez, dolgokhoz, élményekhez.
2018. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem támadnak, hogy miér húzom halasztom a járást addig amíg biztos vagyok az érzéseimben... ilyen kérdések alatt érzem a solog létjogosultságát.
2018. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő se szeret, neki is kell valaki, akivel kicsit kiélheti magát.
2018. máj. 25. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor megérdemlitek egymást.


Zsák a foltját mindig megtalálja.

2018. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem megy ne erőltesd, mert ezt nem lehet kicsiholni. Közhely, de akkor fogsz rájönni mi hiányzott, amikor ezt majd egy másik lányban megtalálod és akkor majd te fogsz tanácsot adni hasonló cipőben járó embereknek.

Nem volt olyan időszak, amikor azt hitted szereted? Vagy mindig csak vártad, hogy jöjjön majd az érzés?

2018. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!