Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, csábultatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, csábultatok már el kapcsolatban élőként?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy bírtatok ellenállni? Tipródtatok sokat, vagy egyértelmű volt, hogy nem?

2018. máj. 25. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Van valaki, akin látom, hogy vonzódik hozzám és nem nagyok vak, nekem is tetszik, de párom van, így nem adok esélyt közeledésre, nem flörtölöl, amikor csak lehet, elkerülöm a találkozast vele.
2018. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem történt még ilyesmi. Nem is lennék rá képes.
2018. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt most elvi síkon kérdezem, hanem valós szituációra gondolnék.
2018. máj. 25. 09:59
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

Igen, és nem voltam rá büszke...

Az egészet magamban kellett lerendezni és eltemetni. N

2018. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

én hűséges típus vagyok így soha nem csábultam el

még amikor rossz volt a kapcsolatom, akkor sem jutott eszembe, hogy mással legyen bármi, inkább azon gondolkodtam, hogy hogyan oldjam meg a dolgot, egy idő után meg a szakításon, mert nem passzoltunk az exekkel

2018. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

Nagyon rossz volt akkoriban a kapcsolatom, szóval amint ezt éreztem magamon, leültem és átgondoltam. Beszéltem a párommal, hogy már nem azt érzem amit régen, ő mit gondol, mit kellene tenni. Mondta hogy ő is ugyanezt érzi, vessünk véget ennek, amúgy is 1 hónap múlva messzebbre költöztünk volna egymástól.

Szakítottunk, fél év múlva összejöttem a másik sráccal, addig rendberaktam magamban a dolgokat.

2018. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Volt, hogy megtetszett valaki, de nem csábultam el. A hűség kizárólag döntés kérdése, szóval nem volt nehéz ellenállnom, bár én alapból nagyon jól fel tudom ismerni és uralni is az érzelmeim. Azonnal felismerem, mi az, ami csak random vonzódás és mivel ha kapcsolatban vagyok, az ilyesmit nem hagyom kibontakozni, így az is marad, azt pedig lazán tudom kezelni. Nem megyek teljesen vakon a vágyak után, mint valami primitív ösztönlény, nem is értem igazán, egyeseknek ez miért esik ennyire nehezükre.
2018. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Szerelmes vagyok a férjembe, észre se veszek mást.
2018. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző párkapcsolatban igen. Egy csók erejéig.

Amit később megbántam,bár lehet,hogy az jelnek is kellett volna vennem,hogy itr a vége...


Egyébként meg hűséges típus vagyok. Vak nem,de ha van olyan aki "tetszik" akkoe esélyt se adok arra,hogy történjen valami.

2018. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Most komolyan le lehet tenni ezt az érzést mit egy szatyrot a sarokban és kész......

Elméletben nyilván ott vannak a korlátok, meg a neveltetés az elveink, de a valóságban van akinek ez ennyire könnyű? Akinek könnyű, annak mennyire mély ez a dolog? A vonzódást még meg is értem az könnyebben leküzdhető..na de ahol mondjuk már érzelem is van (ami nem direkt, nem előre tervezett, hogy én akkor holnaptól ebbe meg ebbe szerelmes leszek)...fogom kihajítom az ablakon?


Igen, a kérdést nem jól fogalmaztam..ez már nem csak elcsábulás:)

2018. máj. 25. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!