Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy kapcsolatban élő nőnél próbálkoztok, lehet komoly a szándékotok?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen esetben csak alkalmi kapcsolatot akartok?

2018. máj. 24. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit értesz komoly szándék alatt. :D
2018. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan meg akarom dugni. Más komolyság nincs benne.
2018. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, ilyen esetben csak a testi vágy a hajtóerő, vagy esetleg normális ismerkedés, kapcsolat iránti vágy is szerepet játszik. 😊
2018. máj. 24. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen emberek csak megfektetni akarják a nőt. De persze vannak kivételek és láttam már családokat tönkremenni ilyen miatt... De szerencsére ez a ritkábbik eset.
2018. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10-ből 9 csak megdugni akar, aztán mégy a levesbe.
2018. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék kapcsolatban élő nőnél.
2018. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
hát én például ha arról van szó , hogy egy igenyes rendes nőről van szó aki tudom , hogy boldogtalan a kapcsolatába de velem boldog tudna lenni akkor mindenképpen komolyan gondolnám . de tényleg típus függő , hulyen hangzik meg kell kérdezni , hátha rá vágja hogy csak dugni akar ..
2018. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?

Bár egyénfüggő,hogy az adott férfi mennyire vállalja fel a valós szándékait.Nem árt előtte kicsit jobban megismerni egymást ha komoly kapcsolat a cél.


A másik kérdés viszont ez esetben rögtön fel is merül mennyire komolyan vehető az a nő aki a még meglévő kapcsolata alatt szándékozik ismerkedni!? A jelenlegi párjának mi erről a véleménye?

Komoly kapcsolatból komoly kapcsolatba ha már biztos a új?

Nagyon érdekes elképzelés,bár sajnos tipikus.

2018. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

de tekintve , hogy erősen el gondolkodsz a döntéseden valószínűleg nem vagy teljesen boldog a kapcsolatodban , így szerintem akár érdemes lenne próbálkozni másik ajtón :)

persze nem feltétlenül ezzel a férfivel aki most bolondít , hanem egy ígéretesebbel , tiszta lappal :)

2018. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt egy nő akitől többet is szerettem volna, eleinte első fél évben még úgy is volt, hogy elválik a férjétől, de sajnos nem.


Van, hogy olyan emberben találunk meg mindent aki már kapcsolatban van.

2018. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!