Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a páromtól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a páromtól, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Páromat faggattam a többes szexről. Kilyukadtunk arra hogy két pasi egy nő szituban volt többször több emberrel. Undor fogott el. Nem tudom elképzelni a szexet vele többet. Sose néztem volna ki ezt belőle. Nagyot csalódtam. Mit tegyek? Ezt nem tudom elfogadni.
2017. ápr. 23. 22:18
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
63%
Minek kérdezel még vmit, ha nem állsz készen a válaszra?
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
35%
Meg *
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem kerj szunetet egyelore, es ha idovel sem tudod tultenni magad ezen, akkor szakits.

De ha hatarozottan tudod, hogy ezen soha nem fogod magad tultenni, akkor ne rabold az idotoket, szakits minel elobb.

2017. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Kiderült egy olyan dolog a múltjából ami miatt teljesen kiábrándultál belőle. Ha nem tudod elfogadni akor felesleges erőltetni.

Bár sokan mondják, hogy az embernek a másik múltjához semmi köze (szerintem ez nem teljesen így van), de igazából az ő dolga. Ha számodra ez tolerálhatatlan akkor szakíts mert úgysem lenne jobb.


Az okot jó lenne tudni egyébként. Irigység miatt vagy elfogult vele kapcsolatban (te is szeretted volna, de nem jött össze) vagy pedig egyéni morális gátak miatt (pl. szerinted a szex csak két ember között elfogadott)?

2017. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Mi ezzel a gond? Gondolom tudtad, hogy nem egy apácával jössz össze. Nőj fel.
2017. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Szakítasz. Undorodsz tőle, még is hogyan tudnád folytatni? Nem te vagy az első és nem is az utolsó, aki dolgokat már nem tud elfogadni. Mindenkinél van tól-ig határ. Nálad ez nem fér bele, akkor nincs mit keresned mellette.
2017. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hagyd ott és szenvedj mint az igáslo ha felfelé vezet az ut!!!!
2017. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem mi a problémád kérdező. Nem mindegy, hogy egyedül dugott meg valakit, akitől nem akart semmit, vagy valaki mással együtt? Szerintem felfújod egy kicsit.
2017. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Mi közöd van az előtte lévő életéhez, hogy kivel volt és mit csináltak? Ő megosztotta, mert úgy érezte tudod kezelni, de gyerekesen viselkedsz.

Mert te talán nem szexeltél sokat, másokkal? Lehet, nem feküdtél le két emberrel egyszerre, de nem értem minek kell hisztizni. Nem a tulajdonod, és nincs közöd az előéletéhez.

2017. ápr. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincsen közöm? Ahhoz sincs amire én vágytam? Olyan férfira akinek fontos hogy a szex csak két emberre tartozzon? Előzőleg próbáltam szűrni. Most egy olyan férfival vagyok együtt akinek csak ri.bancos külsejű csajai voltak és minden perverz dologba bele ment? Ne mond azt hogy ez normális ha nekem más a világszemléletem. És nem, nem tudom elfogadni ezt. Nem tudok rá úgy nézni mint régen.
2017. ápr. 24. 04:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!