Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülnél ha a ffi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülnél ha a ffi fiatalabbnak néz ki akkor is jobb hagyni?

Figyelt kérdés
Én 20. Ő 34.
2018. máj. 25. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Köztünk 11 év van a férjemmel, én 18, ő 29 volt, amikor összejöttünk. 10 éve vagyunk házasok. 😊
2018. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Attól még nem lesz fiatalabb.
2018. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az számít hogy passzoltok e, gondolkodásban, életcélokban, életfelfogásban.
2018. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3: +1 plusz nálam borzasztóan fontos, hogy morálisan/érzelmileg (empátia pl.) mennyire rezgünk egy szinten. Tudom hülyén hangzik, de én 1-2 hónapja pont olyan hölggyel ismerkedtem aki tetszett, de amikor beszélgettünk ilyen elvi dolgokról, hát finoman fogalmazva is kicsit (nagyon) kiábrándultam belőle. :(


(még1x: biztos én vagyok a hülye)


Fiatalabbnak kinézés meg akkor sem írja felül a tényleges biológiai kort, max tényleg közelebb lesz hozzád küllemre és ha ez téged megnyugtat, hogy melletted hogy mutat, akkor örülj neki. :)


Én is 5-6 évet letagadhatok simán, megköszönöm udvariasan, mert jól esik, de igazából ez nem az én érdemem, genetika. :)

39F

2018. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Vedd számba az előnyöket és hátrányokat aztán dönts. Nem olyan nagy ügy ez. Biztos beszélgettetek róla ki mit akar. Ha ő akar gyereket te meg nem akkor jobb hagyni. Ha csak szórakozni akartok hajrá. Én ennyiből nem tudom megmondani, hogy mi volna a jobb. Ülj le és gondol át alaposan, ha kell írd fel két oszlopba az előnyt-hátrányt, minek mi a következménye, mit tudsz feláldozni, mit nyersz ezzel.

Benyögtél két számot ami nem jelent semmit. Ennyi erővel lakcímeteket is leírhattad volna. Lehet az nagyobb baj lenne, hogy egyikőtök fradista a másik meg újpestes.

2018. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!