Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti az érettebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti az érettebbnek látszó nőket, vagy a koruknál fiatalabbnak kinéző nőket részesítitek előnyben? Melyik fajtára buktok inkább?

Figyelt kérdés

Érett alatt azt írtam, aki annyinak néz ki, amennyi, vagy idősebbnek, illetve az alkata sem kimondottan törékeny, kislányos.

A másik csoportba pedig a kislányosabb arcú, esetleg törékenyebb alkatú nőket sorolom.


2017. nov. 8. 17:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*értem, nem írtam
2017. nov. 8. 17:05
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet a kora szerint idősebb ha jól tartja magát. Inkább mint ha 40 de 60-nak néz ki.:)
2017. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Óranként fel fogsz tenni egy kislanyis kinézetű kérdést?
2017. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi a zsánerem, amióta az eszemet tudom. Nem is volt még nálam fiatalabb barátnőm. Amibe mondjuk egyre nehezebb belegondolnom.

29/F

2017. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ebben a témában, ne zavarjon.
2017. nov. 8. 17:09
 6/18 A kérdező kommentje:
4:akkor nem az első, az érettebb az első variáció volt.
2017. nov. 8. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez igazából teljesen lényegtelen. Az agyilag érett nőket szeretem, teljesen mindegy, a korának megfelelően néz ki e, vagy fiatalabbnak.
2017. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én most csak arra voltam kíváncsi, hogy KÜLSŐLEG kinek melyik a zsánere inkább.
2017. nov. 8. 17:13
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Nézzen ki kései tininek, vagy 20 körülinek és a valós kora se legyen több mint 25, mert onnantól durván elindulnak a nők a lejtőn lefelé.
2017. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Könyörgöm idióta privátokat ne küldjetek! Nincsenek komplexusaim, egyszerűen érdekel! Csak egy reprezentatív felmérés lett volna...
2017. nov. 8. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!