Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy akaratlanul a "nem megfelelő" emberbe szerettetek bele pusztán azért, mert mondjuk össze vagytok zárva nap mint nap?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy nekem pl eddig 6 kapcsolatom volt, ebből 5-öt munkahelyen ismertem meg. Sokat dolgozom, szabadidőmben nem sok lehetőségem van ismerkedni, így mindig az történik velem, hogy melóban hosszabb idő alatt alakul ki valakivel valami.. Ezzel nem lenne nagy probléma, viszont úgy érzem, ez az oka annak, hogy pár éven belül minden kapcsolatom zátonyra fut, mert ezek az érzelmek amik kialakulnak, nagyban köszönhető annak, hogy napi szinten "össze vagyunk zárva", és ha már van egy alap szimpátia vagy valamiféle vonzalom, az könnyen tovább fejlődik még úgy is, ha alapvetően pedig nem illünk össze, és ezt én is látom. Mással is szokott ilyen történni? Ki lehet ezt védeni valahogy?
2018. máj. 25. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Én sosem éreztem azt, hogy bárkivel is össze kéne jönnöm, csak mert összevagyunk zárva.

Miért ne lenne lehetőséged szabadidőben? Nehezen tudom elképzelni, hogy ennyire kevés szabadidőd legyen munka mellett.

Ha mégis, hát akkor ilyen periódusokban az ember nem ismerkedik, de gondolom nem is akar örökké így élni, hanem néha valahogy kimozdul a mókuskerékből és valahogy lehetőséget teremt erre, mert senki sem kényszerítette őt arra, hogy folyamatosan dolgozzon. Már nem csak párkapcsolat szempontjából, hanem úgy másképp is elég keservesnek néz ki ilyen munka megszállott élet.

2018. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De éppen ez a lényeg, hogy ez nem tudatos, nem akaratlagos, nem irányított, egyszerűen csak megtörténik, pedig milliószor megfogadtam már, hogy munkatárssal soha többet semmit, de jönnek az érzelmek minden akaratom ellenére. A munkarendemmel van probléma, ugyanis én este dolgozom, vagyis kora délután kezdek és este 11re érek haza. És hétvégén is dolgozom. Na most ebben a munkarendben elég nehéz értelmes programot összehozni, amikor pedig szabad napom van, olyankor a háztartás mellett az időmet a barátaimmal töltöm, koncertre járunk, bulizunk, kirándulunk, de ez olyankor nem az ismerkedésről szól. Néha persze bulizás közben azért megismerkedek emberekkel, de ez általában arra az estére szól. Szóval nehéz, leginkább a munkarendem miatt. De arra vagyok kíváncsi, hogy tapasztalt e már más ilyet magán, vagy a környezetében
2018. máj. 25. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég régóta dolgozom a jelenlegi munkahelyemen. Sok férfi vesz körül és a múltban is szinte csak férfi kollegáim voltak, de a legtöbbre abszolút nem tekintettem lehetséges kiszemeltként. Egyszer fordult elő velem, hogy nagyon megtetszett az egyik srác, de sajnos nem lesz belőle semmi. Nem kölcsönös a vonzalom.
2018. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva szerintem ha társkeresőn ismerted volna meg az exeid egyáltalán nem biztos hogy tovább tartott volna a kapcsolatotok. Ezt nem lehet biztosra venni. Próbáld ki valamelyik társkeresőt.
2018. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan inkább megutálják azt a személyt, akivel össze vannak zárva, mintsem megszeressék ennek hatására:D



Ha tényleg volt szimpátia meg vonzalom (s mondjuk ezt a kezdetektől fogva érezted valamennyire, amióta megismered az illetőt), akkor nem erről van szó. Ebből kiindulva szerintem mégsem azért jöttetek össze, mert összezártak.

Engem antipatikus emberekkel évekig összezárhatnak, nem fognak olyan nagyot változni az érzéseim irántuk.


Egy kapcsolat sokféleképpen, sok okból zátonyra futhat. Egy nyitott, túlszocializált embernek is lehetnek olyan problémái, hogy a "nem megfelelő" emberbe botlik. Nem föltétlenül a munkahely a felelős, de ha cikinek érzed a munkahelyi viszonyt, akkor nem árt változtatni! Biztos van rá valami mód.

2018. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A munkahelyi kapcsolatban az a gond, hogy azon felül, hogy a szabadidőnket együtt töltjük, esetleg együtt is élünk, és még a munkahelyen is össze vagyunk zárva, szerintem nagyon nem egészséges, még egy jól működő kapcsolatban sem. Plusz ha valami gáz van a kapcsolatban, vagy egy összeveszés, akkor az kihat a munkára is, a munkatársakkal való viszonyra is, mert még ott sem kapcsolhatom ki az agyam vele kapcsolatban, ha folyamatosan látom. Én pl nagyon sokszor voltam feszült emiatt melóban. Na amikor pedig esetlegesen vége a kapcsolatnak, továbblépni úgy, hogy nap mint nap látod, és nem tudod kikerülni sem, na ezt sem kívánom senkinek (éppen ebben vagyok). A pletykákról meg már ne is beszéljünk. Most a legutóbbi párommal eleintevnem szimpatizáltunk, majd ahogy lassan megismertük egymást, jó barátok lettünk, bár nagyon különböző a természetünk. Kb 2évig csak barátok voltunk, majd elkezdtünk többet érezni egymás iránt és összejöttünk. Hát érdekesek ezek a dolgok
2018. máj. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!