Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tinderen match-em van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen match-em van egy nővel akkor miért van az mindig hogy ráírok helló szia mesélj madagról és 2-3 mondat után már nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Politizálnom vagy az eutanáziáról kéne beszélgetnem egy nővel hogy ne vegyen unalmasnak?

Sima kérdéseket teszek fel neki az életéről állítólag azt szeretik a nők ha érdeklődnek írántuk.


2018. máj. 25. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha beszélgetni akarnának, írnának ők. Nem írnak = nem akarnak beszélgetni.
2018. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Engem általában törölnek. De olyan is volt, aki pár mondat után nem írt. Tele van egoista nőkkel. Volt aki lekezelően válaszolt... Matchem se igazán van mostanában, 2 havonta 1 kb, az már szinte csoda, főleg ha nem töröl ki, ami még a ritkábbnál is ritkább.
2018. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
# 1 De ez baromság, mert sokan kiírják, hogy nem kezdeményeznek, elvárja hogy írj neki. Én mondjuk írnék, ha lenne egy matchem is ilyen csajjal. xD De nekem ebben az életben ezen a téren nem osztottak lapot.
2018. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem van matchem tegnap tettem fel és 2 óra után lett 2 matchem 2 nagyon szép csajjal az egyikre ráírtam és én sem szeretek nagyon ismerkedni online mert unalmas megértem de ez minden kapcsolatnak az első lépcsőfoka egyrészt.

Meg minek matchel be ha flegmázik?

2018. máj. 25. 22:15
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Rengeteg a fogyatékos.

Régebben mikor társkeresőztem, ugyan ez ment.

Küldött szivet, aztán semmi utána.

2018. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Peches vagy, ennyi.
2018. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"mert sokan kiírják, hogy nem kezdeményeznek, elvárja hogy írj neki"


Hát az ilyen várhatja :D ha valakinél, az ilyennél biztos nem fogok :D

2018. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Van aki csak azért húz jobbra, hogy megnézze, hogy te is jobbra húztad-e. Ergo egó növelés, pasik is csinálják. Konkrétan volt olyan, hogy egy pasi ezzel jött az üzenetben, hogy csak ezért húzott jobbra.


2. Van aki regisztrál, egy ideig használja az app-ot, de aztán megunja, törli, nem nézi az üzeneteit


3. Sok match-e van, biztos talált érdekesebb beszélgető partnereket, nincs ideje és türelme mindenkinek válaszolni.

2018. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy.
2018. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A politikáról meg az eutanáziáról lehet legalább beszélni. Mesélj magadról - idegennek nem nagyon mesélsz, amit meg igen, az semmi. Ez olyan, mint a mi volt a suliban? Semmi.

De, egy csomó minden volt, csak ha elmesélem, miken röhögtünk, az életemet lábjegyzetekkel töltöm.


Te mit írnál arra, hogy mesélj magadról? Vagy a halálom, a "mit lehet rólad tudni?"


(Nem vagyok fenn társkeresőkön, csak hogy ne menjen az ordibálás.)

2018. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!