Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány első randin nem tetszik (külsőre), akkor többet nemis keresitek?

Figyelt kérdés
Vagy hülyítgetnétek még utána..?

2018. máj. 26. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha külsőre nem tetszik (de nem nagyon unszimpatikus), és jól éreztem magam vele, akkor keresem még. És ez nem hülyítés, ez az ismerkedés.
2018. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 De kapcsolatot is el tudsz vele képzelni ilyen esetben, vagy csak barátkozol?
2018. máj. 26. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

2: Hasonlóan vélekedek, mint az első! Ha második, harmadik randi után sem vonzódom hozzá, de jól érzem magam a társaságában, akkor miért ne lehetnénk barátok a jövőben? :)


Ez alól egy kivétel van, ha ő vonzódna hozzám, akkor ne folytassuk, nem jó dolog, átéltem soxor már a másik oldalon. :\ (FZ)

2018. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Aha, értem. De ilyen esetben nem akarsz vele szexelni sem, igaz? :D Vagy ha szexelni akarsz vele, akkor mindenképp bejön külsőre?
2018. máj. 26. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a korrekt, ha ilyen esetben nem keresed az illetőt. Volt velem ilyen, tudom miről beszélek. Szerintem első alkalommal kell eldönteni, hogy kell-e, vagy sem, nem szabad a másik ember érzéseivel szórakozni. A férfi vizuális típus, jórészt abba szeret bele, amit lát.
2018. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Nem szexelek vele.
2018. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bubuka82 ***** válasza:
Azt nem szeditem megmondom hogy bocs és nem raboljatok egymás idejét
2020. dec. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bubuka82 ***** válasza:
Külső istenem... Mi a csúnya? Van értékrended? Ha mégse tetszik vagy semmi nem fog meg kicsit bántó lesz de kerek perec nem jössz be.. Lehet az a "csúnya" azzal kompenzálja ha tisztában van azzal h nem bomba hogy még bax mint a váltó áram. A cica baba meg fexik mint 1 fadarab.. 38F
2020. dec. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!