Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti segítenének neki így? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti segítenének neki így? Mi lenne a reakciód, ha kérés nélkül kapnál segítséget valakitől?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel a szakmám miatt kerültünk közelebb egymáshoz. Segítséget kért tőlem, én persze segítettem akkor neki.


Egy éve nem tartjuk a kapcsolatot, de tudom mivel szokott meggyűlni a baja(folyton változik, ez nem olyan, amit egyszer megtanulsz, és tudod). Arra gondoltam, hogy összeszedem neki mikor mit hogyan csináljon meg, amikor gondja van, akkor meg tudja csinálni.


Számomra még mindig fontos, sokat gondolok rá. Ez a mutatvány nekem semmibe se kerül, neki pedig jól jöhet. Ezért cserébe nem várok semmit, már nem is lehetne semmi se olyan, mint régen. Csak nekem esne jól a tudat, hogy ha szüksége van rá használhatja.


Ti mit tennétek a helyemben?

És milyen érzés lenne neked, ha ilyet kapnál, olyan embertől, akivel amúgy nem tartod a kapcsolatot, okozna félreértést, hogy a másik fél talán akár valamit, vagy max egy köszönöm-t írnál és ennyi.


2018. máj. 26. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én félreérteném. 🙃
2018. máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd, hogy miért?
2018. máj. 26. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
1 év kihagyás után magadtól felkeresnél, egyből arra gondolnék, hogy folytatást szeretnél vagy elkezdeni valami mást.
2018. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy jön ez a párkapcsolatokhoz.
2018. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ahham.


Sem folytatás, sem valami más elkezdése nem működik. Az a nő akit megismert, már nem létezik. Szó szerint kívül belül megváltoztam, pár keresési szempontból nem jó irányba, taszítom a férfiakat (az olyan mentalitásúak, mint ő, az olyan nőket amivé váltam bottal se)

Amit iránta érzek, az is egy halvány barátság már csak inkább.

2018. máj. 26. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Segíteni csak annak lehet akiben van hajlandóság, aki kéri.Felajánlani fel tudod neki, ha kér belőle akkor működik.
2018. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amiben segítenék, az nem olyan, hogy akarja, nem akarja. Büntetést, nem kevés pénzt jelent, ha elszur valamit.
2018. máj. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!