Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit láthat ez a lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthat ez a lány egy ilyen férfiban?

Figyelt kérdés

Egy relatív okos, művelt, értelmes, kissé talán művészlélek lányról van szó, ami errefelé igen ritka. :)

A párja (akivel már évek óta jár) viszont egyszerű, mint a faék, tipikus falusi ember, biztos tudjátok, miről beszélek. Nincsenek nagy céljai, jól elvan a környezetében a traktorával és a fizikai munkájával, nem különösebben intelligens, intellektuális, kulturált vagy olvasott, nem érdeklik a művészetek, a nagyvilág. Külsőre se lehet igazán vonzónak mondani (túlsúlyos), persze ez még nem jelentene semmit, mert csak tisztelni tudom azokat, akik kevésbé előnyös külsejű emberrel jönnek össze, mert megfogta őket a személyisége, viszont ahogy már írtam, ennek a férfinak az se valami komplex. Csak azért írtam ezt is, hogy nem valószínű, hogy a külsejébe szeretett bele, és ezért "tolerálja" a személyiségét.


Kíméljetek meg a "mit érdekel téged, nem a te dolgod" válaszoktól! Nem akarom én megmondani, hogy ki kivel járjon, csupán kíváncsi vagyok, mit láthat ez a lány ebben a férfiban.


2018. máj. 26. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Nézzél való világot.
2018. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%

Egy egészen biztos, nem téged lát benne.

Talán már az egy nagy pozitívum, nem nézi le a másikat, mint egyesek.

2018. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1-es, nem értem, mire akarsz célozni evvel, vagyis sejtem, de abban nincs igazad.


2-es, lenézek én egy lóf...t... Nem mondtam, hogy értéktelen ember, vagy hogy ne lehetne vonzó egy hozzá hasonló számára, vagy akár e lány számára is, csak nem értem, miért. De gondolom, te soha senkit nem tartottál műveletlennek, te Einsteint ugyanannyira tartod intelligensnek, mint random Józsit random faluból, csak én vagyok ilyen rossz, lenéző ember, aki különbséget tesz.

2018. máj. 26. 18:07
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy pont az egyszerűsége tetszik neki. Például a lány mindent részletekbe menően elemez, és ilyenkor jól jön, hogy a párja gyorsan átlátja a dolgokat és a számára legegyértelműbb megoldást javasolja, amire a lány csak "egy a kétszáz közül"-ként gondolt.


Nem tudom, ez csak egy példa volt, hogy lehet, hogy ilyen téren kiegészítik egymást.

2018. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Ritka eset az ilyen. Valószínūleg a nõnek nem lehet valami nagy önbecsülèse, és “akárkivel csak épp legyen valaki, aki szeret” alapon összejött vele. Sokan nehezen találják meg a hozzájuk illõ férfit, de roppant meghatónak vélik, ha valaki közeledik hozzájuk, kedveskedik nekik. Lehet, hogy a párja egyszerū, de ettõl függetlenül értékeli és szereti a lányt, akinek talán (?) kevés része volt ebben.


Amúgy mennyire ismered ezt a lányt? Nem lehet, hogy nem is annyira mūvelt, mint amilyennek te képzeled? Lehet, hogy egy idegen nõ, aki annak tūnik a szemedben, de valójában nen olyan, mint amilyennek leírtad.


Pl. Velem is volt úgy, hogy azt gondoltam egy párról, hogy nem illenek össze annyira, a nõ “túl tökéletes a férfihez”. Amikor közelebbrõl megismertem õket, akkor kicsit változott a véleményem errõl. Jobban megismertem a férfit is és a nõt is, más szemmel néztem rájuk.

2018. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Szintén falusi vagyok, ráadásul földműves, nincsenek nagy céljaim, jól elvagyok a környezetemben és nem igazán érdekel a "nagyvilág", majd jön a ledöbbenés egyetemi tanár vagyok és nem csak egy szimpla paraszt :)
2018. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

“...ami errefelé igen ritka.”


Ebbõl adodóan arrafelé biztos nehezen találja meg a “magához illõt”, muszáj beérnie azzal, ami ott a “felhozatal”.:)

Sokan panaszkodnak azon, hogy mire észbe kapnak, akkorra “normális pasik már mind foglaltak”, ezért nyílván azzal jönnek össze, aki megmarad és elfogadják a hibáikat. Lehet, hogy nehezen is ismerkedik, ezért ha valaki közeledik hozzá, érdeklõdik, az neki nagy szó.

Nem mindenki vágyik nagy szerelemre, vagy a nagy õ-re, az is elég, ha a pasi gondoskodik róla, figyel rá.

2018. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

4-es, ez elég furának tűnik számomra, de megtörténhet, hogy igazad van. Nem tudom, ha meg is tetszene egy ilyen lány (fellángolás), éveken keresztül akkor se hiszem, hogy kibírnám mélyebb beszélgetések nélkül a kapcsolatban.


5-ös, ez is lehetséges, bár nem tudom, miért lenne ennyire alacsony az önbecsülése.

Nem ismerem nagyon közelről, de nem is azt mondom, hogy tökéletes, biztos vannak hibái, de az azért látszik rajta, hogy nem olyan faék egyszerű, mint a legtöbb ember errefelé.


6-os, azt hiszem, félreértettél. Nem azt mondtam, hogy MINDEN falusi ember olyan, mint ez a férfi, hanem hogy ő olyan, mint a LEGTÖBB falusi ember. Nyilván van kivétel, te egyetemi tanár vagy, úgyhogy gondolom, olvasott, művelt ember lehetsz, őt viszont ismerem, ezért tudom, hogy nem különösebben az.

2018. máj. 26. 18:31
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Falun laktam, két esetet láttam:

1, A srác viselkedése egyszerű, határozott, bunkón férfias volt.

2, Nagybirtok, sok pénz.

2018. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

#8 De ha a legtöbb ember olyan arra fele, akkor érthetõ, hogy nincs más, amibõl válogasson:))


Talán valamely okból elköltözni sem akar és máshol élni, de ha ott helyben ismerkedik, akkor számíthat rá, hogy nem nagyon találhat hozzáhasonlót.

2018. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!