Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit láthat ez a lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit láthat ez a lány egy ilyen férfiban?

Figyelt kérdés

Egy relatív okos, művelt, értelmes, kissé talán művészlélek lányról van szó, ami errefelé igen ritka. :)

A párja (akivel már évek óta jár) viszont egyszerű, mint a faék, tipikus falusi ember, biztos tudjátok, miről beszélek. Nincsenek nagy céljai, jól elvan a környezetében a traktorával és a fizikai munkájával, nem különösebben intelligens, intellektuális, kulturált vagy olvasott, nem érdeklik a művészetek, a nagyvilág. Külsőre se lehet igazán vonzónak mondani (túlsúlyos), persze ez még nem jelentene semmit, mert csak tisztelni tudom azokat, akik kevésbé előnyös külsejű emberrel jönnek össze, mert megfogta őket a személyisége, viszont ahogy már írtam, ennek a férfinak az se valami komplex. Csak azért írtam ezt is, hogy nem valószínű, hogy a külsejébe szeretett bele, és ezért "tolerálja" a személyiségét.


Kíméljetek meg a "mit érdekel téged, nem a te dolgod" válaszoktól! Nem akarom én megmondani, hogy ki kivel járjon, csupán kíváncsi vagyok, mit láthat ez a lány ebben a férfiban.


2018. máj. 26. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Lehet pont ez az ellentét az, ami miatt együtt vannak. Ez tetszik a leányzó akkor, hogy nem ugyanolyan mint ő, és néha ki tudsz szakadni a maga művész kis világából.
2018. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha a lány kicsit csúnyácska, akkor meg is van a magyarázat.
2018. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy traktoros gyerek nagyon jó az ágyban.
2018. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%

A művészeknél legtöbbször sokkal kevésbé számít a kinézet,legalábbis a nőknél,ezt látom. Lehet,a csávó egy baromi jó ember,még ha egyszerű is,nem tudhatom. Minden esetre nekik sok boldogságot!


Magamból kiindulva ilyen mentalitésű csávóval 2 mondatnál többet nem tudnék váltani,annyira más világ.



Off:

Hasonló párost ismerek,ahol a csávó érettségizetlen asztalos,a csaj meg 5 nyelvet beszélő nemzetközi tanulmányok diplomával is rendelkező.Na,ott pl. az van,hogy a csávó nagyon próbálja elnyomni őt-nem engedi találkozni a barátaival,nem engedi csinosan öltözni,stb.- és mivel ott már lassan két gyerek is lesz,sakkban is lehet tartani,sőt,ez a csaj még így is szerelmes belé,de ilyen rózsaszín ködösen.

Az ilyen embereket tényleg mindig irigyeltem,hogy lassan egy évtized alatt ennyire nem libben fel a rózsaszín fátyol.Nálam egy év volt eddig a rekord.

2018. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Fish1 ***** válasza:
76%
Ennek elég sok oka lehet. Közelebbi info nélkül max találgatni lehet. Lehet, hogy valóban alacsony a nő önbecsülése és nem hiszi el, hogy ennél jobb "járna" neki. De az is lehet, hogy jól megértik egymást, hasonló az értékrendjük, van sok közös bennük.
2018. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Talán szerelembe estek, akkor pedig ők boldogok mert megélik ezt a ritka jó érzést, ahelyett, hogy mélyen az elme bugyraiban okokat keresnének, hogy miért szeretem én a másikat.
2018. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is ismerek több lányt is, akinek hasonló barátja van vagy volt. Úgy tapasztaltam, hogy a legtöbbjüket az "tartja össze", hogy ugyanabból a faluból származnak, együtt nőttek fel, egy a baráti körük, ugyanazok az ismerőseik, ebből kiindulva ugyanazokban a témákban vannak otthon. Ugye a lány sem volt már születésétől fogva művelt, úgymond egy "szintről" indultak mindketten és ha együtt nőttek fel, akkor egymás emberi oldalát mindennél jobban ismerik és nekik ez a fontos, nem a többi külsőség.
2018. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Biztos nem nézi az éjjel nappal budapestet és nem vágja, hogy mi a trendi
2018. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%

hát?

egy traktor 80-90 millió forint.

volt is itt pár éve egy parasztgyerek aki diszkóba is azzal ment,mert mindig volt pár élelmes csaj,aki tisztában volt ezzel és mentek is nézegetni a parkolóban.

onnan meg már gyerekjáték a többi.

és akkor jön még a többi gép,az állami támogatások a földekre.

2018. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!