Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lennék vagy ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék vagy ez mi?

Figyelt kérdés
Ha epekedve várom hogy lássam, jó vele beszélgetni, öröm tölt el, sokat gondolok rá de nem jönnék össze vele.

2018. máj. 27. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy semmi testiség se? Ha én szerelmes vagyok akkor természetes dolog, hogy vágyom a testiségre is a másikkal.

Szerintem neked csak jól esik a figyelme. Ha szerelmes lennél, nem okozna nagy gondot a cigi sem.

2018. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Talán még nem. Én pont úgy lettem szerelmes, hogy először így éreztem, mint te. Aztán szépen lassan elkezdtem kívánni is őt. Cigi akkor még nem volt a képben, de utána rászokott. Nagyon utáltam, de tudtam, hogy le fogja tenni - így is lett. Bár ez személyiségfüggő.
2018. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki sokat dohányzik már nem talál örömet a cigiben. Inkább passzió/függőség/nemtörődömség. Érted lehet hogy letenné, vagy kevesebbet szívna... esetleg jobban eltűntetné a nyomokat...

Ezt viszont sose fogod megtudni ha már ennyiből kizártnak tartod a kapcsolat lehetőségét.

Am meg szerintem szerelmes vagy, de nem jönnél össze vele. Megválaszoltad magadnak a kérdést

2018. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!