Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál így a ffi? (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál így a ffi? (még csak udvarol)

Figyelt kérdés

A munkája során felelősségteljes és nagyon komolyan veszi.

Velem meg hülyül, olyan mint egy idióta!

Mi baja lehet?



2018. máj. 27. 09:39
1 2
 11/11 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Miquel!


Neked (így utólag megint olvasva) teljesen igazat adok... tényleg hosszú volt.

A rövid kérdés ez volt: "Miért csinál így a ffi?"

Rövid válaszom: "Mert még csak az udvarlás fázisában tart és így fogalma sem lehet arról, h. Neked mi az ami bejön és mi az, ami nem."

(Kérdésben a válasz)


Tudod, úgy éreztem, h. a kérdező nem vizsgakérdést tett fel. (Persze lehet, h. tévedek)

Ha viszont nem, akkor próbáltam belé kis ihletet, bátorságot önteni, h. merje feltenni a kérdését inkább az érintettnek. Gondolom, ha már feltette volna neki ezt a kérdést és a ffi. megválaszolta volna, akkor valószínű, h. ezen a fórumon már nem tette volna fel ugyanezt és mindenkinek. Legfeljebb csak akkor, ha végképp nem hisz neki. (Vagy tévednék(?) kedves Kérdező)


Nos, amint Te is látod, az összes olvasó megtudhatta azt (amire nem is volt kíváncsi a kérdező), hogy Te sajnálod, amiért én "szerelmes" és abból fakadóan "kényszeres" vagyok. De ne feledd: Ez is csak egy vélemény, ami ide most ki lett fejtve. Valószínűsége van, hogy jól is látod! Ami viszont két dolgot jelenthet: Vagy egy spirituális, nagy tudású bölcs ember (guru) beszél belőled, vagy nem. Előbbi esetben én szívesen venném, ha tanítanál még. Utóbbi esetben szívesen tanítalak. Vagy egyik sem. Tiéd a döntés, mi legyen.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!