Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi kezdeményez, udvarol stb, akkor a nő mi a csudát csinál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy kapcsolat elvileg két emberről szól, szerintem.
2012. okt. 5. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
:))) élvezi a műsort :P
2012. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kapcsolat az mar ket emberröl szol, es akkor mar igenis egyenlö aranyban ki kell vennie a reszet mindket felnek. De amit te kerdezel (azaz a kezdemenyezes es udvarlas) az megelözi azt, es az - legalabbis a tradiciok szerint - a ferfi dolga. De mindenkepp megelözi a kapcsolatot egy olyan idöszak (kezdemenyezes, udvarlas), amiben bizony vagy a ferfi, vagy a nö aktivabb, valamelyik többet tesz. Valamikor onnantol kezdödik a kapcsolat, amikor a kettö egalba kerül.
2012. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy a nő tett többet a kapcsolatért, hozzám simult, tudta, hogy mit szeretek, mit akarok, és megmondta, hogy mi a problémája, ha volt. Én hódítottam meg, amiről most te beszélsz.

Szerintem a kettő között különbség van.

2012. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Én a járásról,magáról a kapcsolatról beszélek. Netán akkor is a férfinak kell mindent csinálnia?:@

A nőnek jóformán csak szét kell tennie a lábait.

2012. okt. 5. 13:54
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Te nagyon butuska gyerek vagy még... De sebaj, majd felnősz te is egyszer... Senki se születik bölcs embernek...
2012. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, velemenyem szerint nem annyi a dolga. Azt csak te dötnöd el, hogy meddig vagy hajlando ezt megtenni erte, mert olyan lehet, hogy valaki több odafigyelest igenyel, több gondoskodast, nehezebben oldodik egy kapcsolatban, de hosszutavon mar akkor sem normalis...
2012. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha te ezt így látod, akkor elég nagy tévedésben vagy. Én férfi vagyok, de azért van fogalmam róla, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy a férfi egész nap rohangál, a nő meg pihen. A mosást, mosogatást, főzést, takarítást, gyerekre vigyázást legtöbb esetben a nő végzi el egy kapcsolatban! Ja, és nem egy esetben a nőnek kell a férfit noszogatni, hogy feküdjenek már le egymással!
2012. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát az úgy van, hogy a vőlegényem mindig kedveskedett apróságokkal, csinált nekem makkocska figurát, meg báránykát , meg készített nekem egy csomó ilyen apróságot mindig, meg kedveskedett a beszédével. Én meg mindig igyekeztem sütni neki valamit, amit szeret, elmentem elé, ha suliban volt, és vittem meglepi sütit, gondoskodtam róla, ha eljött hozzám, fát fűrészeltem, hogy tudjak mivel fűteni, ha jön és legyen jó meleg neki, és ő is segített aztán aprítani a fát, hogy akkor is tudjak fűteni, ha nem lesz velem. Gondoskodunk egymásról, ahogy kitelik a tehetségünkből. Igen, meg csináltam neki gyógyteát, mikor fájt a torka. Annak is örült nagyon. Meg meggyógyítottam a sebét, mikor elfertőződött, és minden nap átkötöztem. Ő meg azért dolgozik és tanul, hogy legyen kis fészkünk, kis életünk. Mi nagyon örülünk egymásnak.
2012. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, 25 éves vagyok.
2012. okt. 5. 14:29
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

Van igazsag abban amit kerdeztel. Mert te a fejed tetejere is allhatsz ha az a no nem akar kapcsolatot veled, nem is lesz.


Ha elkezdodik a kapcsolat kiegyenlitodik azt hiszem ,h a masodik valaszolo irta. Ez szep lenne ha tenyleg igy is tortenne. En ugy latom kapcsolatban mindig van egy dominnans fel. Az elejen mindig a no az, ahogy mulik az ido pedig a ferfi lesz... vagy papucsokferjek eseten marad a no. Biztos van kivetel csak keves.

Az meg, hogy most azt gondolod :De hat a mi kapcsolatunkba egyformak vagyunk!! Csak kerdez meg egy kivulallot aki objektiven tudja nezni a szituaciot.

2012. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!