Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálam van az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam van az, hogy a szerelem nem szexuális vonzalmon alapul?

Figyelt kérdés
Akibe szerelmes voltam, esztétikailag őket láttam a legszebbnek és emellett a belsőjükből fogott meg nagyon valami, talán a kisugárzásuk, teszem hozzá egyikkel se lett semmi, de ez nekem olyan furcsa, mármint leginkább az hogy a szex még fantáziaban sem nagyon jelent meg,akibe szerelmes szoktam lenni ott a fantáziában is inkább csak beszélgetések, találkozások vannak, valahogy többre értékelem őket, mint a többi lányt (mintha túl jók lennének ahhoz, hogy akárcsak gondolatban is perverzkedjek velük).Van még más is ilyen bolond?
2018. máj. 28. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nálam is ez van, de szex után változik
2018. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit mondasz. Amikor nekem is csak megtetszik valaki, én se gondolok semmi szexuálisra, maximum csókra, de inkább a beszélgetésekről, találkozásokról fantáziálok. Aztán ha összejövünk és szóba kerül ez a téma, onnantól meg egyre többet gondolok rá. Szex után meg naponta többször is fantáziálok arról, hogy milyen jó vele és hogy mennyire örömöt szeretnék neki okozni így is.


22N (kapcsolatban vagyok, légyszi ne írjatok)

2018. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Van még más is ilyen bolond?"


Jelen! :D

2018. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel és idő kell a kialakulásához.
2018. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, sok férfi kollégám nem is érti, azt mondják hülye vagyok, meg így soha nem lesz senkim. De ez az én döntésem, és valóban baromi ritka hogy olyan nővel találkozom akire azt tudom mondani hogy vele el tudnék képzelni valamit, mert megfogott a belsője. Meg akkor még ott van hogy már lassan középkorú leszek és ebben a korban szinte mindenki foglalt...
2018. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem azon alapul, ellenben én elég hamar elkezdem kaparni a falat. :D 1-2 találkozás után, ha jófej, és bejön külsőre, már eléggé sokat kezdek fantáziálni. Persze nem mutatom ki se semmi, de amikor valakit külsőre ill belsőre is attraktívnak találok, akkor egyértelműen vonzódni kezdek hozzá szexuálisan is.


20F

2018. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelem nálam is teljesen független a szexuális vonzalomtól. Ezért sajnos a házasságban sem voltam annyira aktív szex terén, mondjuk nem is volt jó a szex soha közöttünk, de szerelemes voltam belé.

Azóta volt egy pasim, akivel isteni volt a szex és meg voltam bolondulva utána....de nem voltam szerelmes. Tudtam, hogy emberileg a közelébe sem ér a volt férjemnek.

2018. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
A szerelem normál esetben nem szexuális vonzalom alapul, ellenben a szexuális vonzalomnak kellene normál esetben szerelmen alapulnia.
2018. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!