Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret/nem szeret?

Figyelt kérdés
Volt hogy közösen buliztunk nem is egyszer..Legutolsó bulit hajnali fél 3ig csapattuk..23:00 fele nagyon megváltozott..Fogdosott puszigatott vállamra hajtotta a fejét.Buli vegeztevel egyutt aludtunk.Nem volt semmi hatso szándéka.Otthon meg varta az asszonya.Azota nem keres nem ad semmi informáciot magarol.Viszont en bele szerettem.Mit tegyek?

2018. máj. 27. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt...16/L
2018. máj. 27. 22:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ittas volt?
2018. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.De tudta hogy hol van és hogy mit csinál..Reggel amikor keltettem mosolygott ram es mondta feludjek vissza aludni.Kesobb indulunk a buszra..fel keltettem beszélgettünk mindenre emlekezett...
2018. máj. 27. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeretni szeret, csak nem téged. Egy újabb buta kis tyúk vagy, aki beveszi egy foglalt pasas tipikus dumáit.. Szenvedj csak, nem tudlak sajnálni.
2018. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
figyelj.en nem bunkoztam.akkor te se.Kossz... A csajt nem szereti el akart mar onnan koltozni.
2018. máj. 28. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!