Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra taszító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra taszító, ha egy lány valamilyen küzdősportot űz? Főleg harcművészetre gondolok pl kung fu, karate, taekwondo, nem a kick-boxhoz hasonlók

Figyelt kérdés

ha igen, akkor azért, mert fura hogy esetleg erősebb lehet nálatok, vagy attól tartotok hogy erőszakossá teszi, vagy miért?


és nem arra gondolok, hogy ki van gyúrva, csak annyira, hogy ha nem feszít be, nem is látszik, de azért izmos, meg feszes


2010. jún. 15. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nem
2010. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem az
2010. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én aikido-n ismerkedtem meg a barátnőmmel.
2010. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem, mert sportol ezért valszeg jó alakja van fogyókúra meg hasonlók nélkül.
2010. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
miért lenne taszító? tök jó dolog!:)
2010. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
78%
persze,h nem, én karatéztam és mindenki aki karatézik/zott függetlenül attól h lány v fiú tanul egy kis kitartást+önfegyelmet+jó alakja lesz tőle, nem úgy mint a 80 kilós lány osztálytársaimnak, akik egy egész szüneten át képesek nyavalyogni h mennyire dagadtak v a másik fele akik "megyünk shoppingolni, nem jössz kérdést teszik fel. ilyenkor visszavágyok karatézni, számomra ott voltak a legjobb csajok, a barátnőmet is onnan ismerem
2010. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha igen, akkor azért, mert fura hogy esetleg erősebb lehet nálatok, vagy attól tartotok hogy erőszakossá teszi, vagy miért?"


Ettől nem igazán félek, mert én is harcművészkedem, de legalább a közös érdeklődési kör meglenne.

2011. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Orfeus ***** válasza:
100%
Minden téren csak előnyére válhat egy lánynak, hogy harcművészetet, vagy küzdősportot űz!
2011. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én nagyon imádnám ezért.
2014. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Álomnő lenne!:-) Odavagyok értük :-)
2014. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!