Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyán lettem pofára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán lettem pofára ejtve, nektek mi erről a véleményetek? N

Figyelt kérdés

Szóval. Ismerős pasi, régóta tetszett, de volt barátnője. Szétmentek, 1 hónappal később ráírtam, beszélgettünk. Randiztunk 2X.

Aztán jött egy üzenet tőle, hogy túl gyors neki, még nem áll készen egy új kapcsolatra, mert nemrég lett vége az előzőnek. Nem tudja velem folytatni ami kialakulóban van, mert még nincs tiszta lap benne, amire egy új viszonyt el lehet kezdeni felépíteni.

Iszonyatosan fájtak a szavai, mondta, hogy sajnálja, azt hitte, működhet, de nem. Azt mondta, megérti, ha most egy életre elegem lett belőle. Mondtam, igazából nem vagyok rá mérges, csak fáj, csalódtam. Azt mondta, talán majd később! Ha már eltelt egy idő, még lehet bármi. Ezt hazudta.

Teltek-múltak a hónapok. Már kevésbé fájt, mert eleinte borzasztóan. Konkrétan a szerelem rózsaszín ködének kellős közepén vágta félbe a dolgokat. Ezt nem könnyű nem fájlalni.

A 2. randinktól számítva nagyjából 4 hónap telt el, mikor tudtam, hogy újra fogom látni, egy programon, amit a közös barátaink szerveztek. Persze beindultak a kerekek a fejemben, hisz eltelt egy kis idő, és azt mondta, később még lehet bármi.

Megérkeztem a Blahára, és ő is. Köszöntünk egymásnak, de amíg én várakozó, boldog mosollyal szemléltem, ő inkább pont úgy viselkedett velem, mint a többiekkel, mintha semmi sem történt volna. Bár nem esett jól, úgy gondoltam, vagy az van, hogy még nem áll készen, és nem akar megint félrevezetni, vagy pedig csak simán nem akar a többiek előtt ilyesmit "intézni".

Odaléptem hozzá, hívtam, hogy egy kicsit tudjunk nagyjából 4 szem között beszélni. Jött, kicsit félre álltunk, de még mielőtt belekezdhettünk volna az eszmecserébe, csörgött a mobilja.

Felvette és körbenézett. Elindult az egyik irányba, még mindig telefonálva. Integetett és lerakta. És akkor hirtelen egy lány érkezett hozzá futva, belecsapódott. Aztán smároltak.

Úuuh... Hát, nem volt kellemes. Kézen fogva jöttek oda. Hát, mondanom sem kell, a 4 szemközti beszélgetésből semmi sem lett. Azért pár órával később, egy bárban, tudtam vele beszélni. Ő maga jött oda, hogy beszélni akartam vele még korábban.

Mondtam, hogy hát látom lett barátnője. Megmondtam neki, hogy úgy tudtam, még nem tud új kapcsolatba kezdeni. Azt felelte erre, hogy amikor megismerte, akkor tudott új kapcsolatba kezdeni. Mondtam, hogy mondhatta volna. Erre mondta, hogy de hát egyáltalán nem beszéltünk. Ha beszéltünk volna, mondta volna. Na ja.


2018. máj. 29. 02:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Valóban pofára lettél ejtve, sajnálom.

Viszont az ilyesmin már nem tudok csodálkozni, ilyen a legtöbb ember, nők is, férfiak is, én már megtanultam.

2018. máj. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem tetszettél neki annyira, sajnos ez az igazság. Mondjuk neked se kellett volna ennyit rugózni rajta, feleslegesen pazaroltad a drága idődet.
2018. máj. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Nincs itt semmi pofára ejtés. Elküldött. A jövőbe meg soha nem kell semmit bele látni.

Ez már csak ilyen, te szerelmes voltál, ő meg nem. Jött az a másik, őt tudja szeretni.

Az pofára ejtés lenne, ha addig használ, hiteget, míg nem jön egy nő akit tud szeretni.

2018. máj. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki azt mondja,akármikor,hogy nem áll készen,akkor nem tetszel neki/nem szeret.


Persze,elhiszem,hogy valahol friss a szakítás,én se vagyok az a típus,hogy amint szakítottam,azonnal új kapcsolatba kezdek,nekem is idő,mire olyan embert találok,akivel úgy érzem tényleg egy hullámhosszon vagyunk.



Tudom,rosszul esett,de ne sajnálj egy olyan alakot,aki annyira se méltat,hogy a pofádba mondja,hogy bocs,nem tetszel.Látod,hogy kihasználta,hogy odavagy érte,hülyére vett.


Jó tanács:legközelebb ne vedd készpénznek,ha valaki azt mondja,még nem áll készen és ilyenkor felejtsd el a csávót.

2018. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Direktbe soha ne kezdemenyezz! O a ferfi. Ha tetszettel volna neki o keres es nem forditva.Sajat magadat csaptad be.
2018. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Itt sajnos nagyobb rèszt te vagy a hibas. Règóta tetszett neked, majd mikor mèg alig eszmèlt fel a szakìtàsból te egyből elkezdted behàlózni. Ő korrekten megmondta kèt randin utàn, mit gondol, hogy nem àll kèszen. De nem kèrte hogy akkor te most tűkön ülve vàrd 4 vagy több hónapig, hogy jajj majd azonnal hîv ha úgy èrzi kèszenàll. Nem ìgèrt neked semmit. Ezèrt nem làtta szüksègèt hogy ìrjon, mikor megismerte a lànyt. Valószînű, akkor tènyleg nem àllt kèszen, ès meg sem fogtad igazan, mert akkor amint jobban lett vola, tèged hîvott volna. Ő egy dologban hibàzott, hogy egy minimàlis szinten talonban tartott a kesobb meg lehet barmi fèlmondattal. De ez sem olyan durva, mert ez nem egyenlő azzal h te 4 hónapig reggeltől estig róla àbràndozol, rà vàrsz. Annyit jelent, ha úgy alakul, megismer jobban, ha úgy alakul nem. Itt a nem lett ami vàrhato is volt abból hogy a 4 hónap alatt mèg egyszer egyszer sem ìrt ràd.
2018. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Pareto-elv a gyakorlatban: a férfiak 20%-ára hajt a nők 80%-a, úgyhogy az ilyen összeütközések bizony elég gyakoriak. Deal with it.
2018. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

“Erre azt mondta, hogy de hát egyáltalán nem beszéltünk”


Pusztán ennyibõl is rég észrevehetted volna, hogy nincs köztetek semmi. Ha lenne, akkor idõnként keresne.

2018. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
te egy baromi idegesito csaj vagy.
2018. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy miért lettél “nagyon csúnyán” pofára ejtve? Mert nem nyomult rád akkor, nem ugrott a nyakadba? Attól, hogy történt köztetek valami(2 francos randi), hogyan kellett volna viselkednie veled, amikor barátnõje van? Mintha már a rideg fogadtatására is meg lennél sértõdve, pedig ez teljesen érthetõ, ha nem beszéltek és kapcsolatba van. Szerintem eléggé túlreagálod ezt az egészet 2 randi miatt. Igazi “dráma királynõ”.
2018. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!