Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több pár veszekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több pár veszekszik nyilvánosan csúnyán egymással, vagy csak nekem tűnik így?

Figyelt kérdés

Forgalmas környéken lakom, nyitott ablakkal szeretek lenni itthon mégis. Mostanában mintha több agresszív üvöltözés lenne, főleg pároktól.

Szidalmazzák egymást, olyan hangnemben, hogy kiráz tőle a hideg, de ismerősöket is láttam az elmúlt hónapban úgy veszekedni, hogy nem vártam tőlük. Van valami a levegőben, vagy csak nekem tűnik így?

20L (szintén kapcsolatban, moderált vitákkal:D)



2017. okt. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Megszűnt a Maunika show, kénytelenek otthon vitatkozni.


22/N

2017. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idióták mindig is voltak, vannak, lesznek. Néha nekem is fáj a szívem értük, de hülyeség... ezeket a műdrámák/műbalhék éltetik; az ilyen emberek alkalmatlanok egy igaz, őszinte, felemelő, feltétlen szereteten/szerelmen alapuló párkapcsolatra. Ők a ordibálós műbalhét élvezik. Egészségükre!
2017. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a többség olyan sorozatkon nő fel, ahol az ilyen viták a főszereplők (Éjjel-nappal Budapest, Mónika show stb.) és sokan otthon is ezt látják.


Bár ennek mesterei a régi házunkban egy alkoholista házaspár volt akik nem csak vitatkoztak, hanem verekedtek is (kb. azonos erővel rendelkeztek) és minden nap zengett a ház késő délután, mikor berúgtak a rokkantnyugdíjból... Nagyon lehangoló volt ezt hallgatni. Nem is éltek sokáig, 60 előtt meghalt mindkettő, gyerekük sosem volt (talán jobb is)

2017. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ez így. Mondjuk hallottam már nőtől olyat, hogy neki olya pár kell, akivel ezt lehet. Hát mondom oké, de az biztos nem én leszek :D azóta nem hallottam felőle
2017. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben ez kínos volt. Még a legolcsóbb tömegmédia is elítélte. Pl. amikor az első valóságshow-k bejöttek a 2000-es évek elején, egy káromkodás miatt keményen büntették a lakókat, kisípoltak dolgokat... aztán amikor megcsillant a média előtt az, hogyha még prolibb szintre lemegyünk, akkor a legprolibbakat is be/vissza tudjuk csábítani a tévé elé, és ezzel több lesz a bevétel.

Most már nem hogy nem szankcionálják a tv-n belül azt, ha vki primitív módon nyilatkozik (kiv. a köztévét), hanem még ez is az elvárás, szinte. Ahol főműsoridőben megy a csicskag...izés, az, hogy állatok szintjére lemenve ordít egymással a két villalakó azért, mert most épp mással smárolt a másik vagy megette a reggelijét, és direkt így is válogatnak embereket (tehát a külvárosi tanulatlan műkörmös Icukát meg a verőember Józsit), meg Éjjel-Nappal Budapest, amiben szintén az megy, hogy ki hogy ordít egymással a nyílt utcán...


És ez közvetetten bizony kihat az emberekre is. Sokan vannak, akik szellemi szinten ott vannak, hogy magukban úgy rendezik le, hogy amit a tévében engednek, mutatnak, az már normális. Nyilván nem első pillanatról a másikra, de hosszú távon igen. Ha már a VV Csilluka meg az Éjjel-Nappal Budapest Karcsi is csinálja, és há' milyen megbecsült emberek (mert aki már jól él. pénzt keres, híres, az már megbecsült szerinte)... szép lassan belopódzik az életébe ez a fajta konfliktuskezelés. Aztán ezt meg továbbadja a gyerekeinek.


Plusz még sztem az is belejátszik, hogy egyre több latin szappanopera meg hollywoodi szerelmesfilm özönlik be hozzánk akár letöltős oldalakon keresztül, ott meg kb. ennek a fajta nyilvános veszekedésnek van kultúrája... mert ugye minél drámaibb jeleneteket akarnak mutatni, és annak az egyik legjobb módja a nyilvános veszekedés, mert "jaj, a gaz megcsaló Juan/John legyen megalázva nagyközönség előtt is"...

2017. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostanában 3 férfit is hallottam az utcán üvöltözni(!!!) a barátnőjükkel, mindháromnál meglepődtem, hogy van ilyen.

Egyik: mennyire sz*rul főzöl, másik: minden napra kitalálsz valami hisztit, amivel mindent elrontasz, harmadik: mennyire tág a p.ncid. :O

Ha nem hallom, el sem hiszem.

Nekem eddig max beszóltak az exeim.

N23

2017. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!