Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen alkatú lánnyal?

Figyelt kérdés

Igen/nem/miért?


[link]



2018. máj. 29. 10:17
1 2 3 4
 11/33 Chac Xib Chaac válasza:
72%

Simán igen! :)

Csini csaj, attól hogy duci még jól néz ki :P


Az ilyen alkatú csajok általában jobb fejek, és műveltebbek szexuális téren, mint a kis csontkollekciók...


Kérdező: Ha ilyen típusú lány vagy, szívesen összefutnék veled ;)

40/F

2018. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
46%
Igbe
2018. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
43%

Igen. A legtöbb hozzászóló aki lehurrogta úgy futna utána mint egy kiskutya ha a csaj felvenne egy dögös ruhát ami kihozza az előnyős tulajdonságait.

Itt natur valójában van és nagyon sok dögös nő valójában, ruha nélkül ilyen.

Az egyik nővel voltam akinek kerek feszülő cicije volt. Amikor levette a melltartót lesett az állam, a 3/4 rész a melltartó volt, pushup.

2018. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
63%
bírom hogy lepontozzák a 'nem' válaszokat, közben úgy tudtam mindenki maga dönti el kivel jönne össze. Ez van, valakit nem vonz, nem indít be egyáltalán.
2018. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
42%
De, sok a kismalac kedvelő az oldalon, bezzeg, akinek nem jön be a sonka, már le van pontozva.
2018. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
59%

Én ráadásul tök kulturáltan mondtam nemet, meg is indokoltam, ha mással nem, a testalkatommal, erre 29%on a válaszom.


Holott teljesen hasznos, hiszen pontosan a kérdésre adott válasz.

2018. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
79%
Persze simán. Kedvelem a duci formákat!
2018. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

#15 Nem csak a "kismalac kedvelőből" van itt sok, hanem a bunkó kisfarokból is, téged elnézve.


A normális válaszokat köszi, csak a paraszt megnyilvánulást szokásom lepontozni, nyilván nem azért írtam ki a kérdést, mert sok-sok igenre számítottam.

#16 Semmi gond a válaszoddal.


A magamfajta vagy lefogy, vagy megbékél azzal, hogy mindentől eltekintve undorító. Szép hozzáállás.

2018. máj. 29. 12:31
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Akarom. :3
2018. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
96%
Csajszi! Én ennél sokkal kövérebb vagyok, mégsem voltam soha sokáig egyedülálló. Ez a lány csak plus size kategória szerintem. Kiegyeznék ezzel a testtel.
2018. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!