Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a bizalom nincs meg semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bizalom nincs meg semmi féle képpen az egyik fél részéről akkor nem működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.akkor semmi értelme.
2009. nov. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. egymás mellett élnétek, nem egymással.
2009. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A bizalom a párkapcsolat egyik alapja te BUTA! Nem is értem... Ezeken nem gondolkoztál még el soha életedben?


És te akarsz párkapcsolatot....

2009. nov. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
attól függ. ha be tudja az a személy bizonyitani, hogy aztán a másik megbizzon benne, akkor müködhet.
2009. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem bízol benne, akkor miért?

Ha meg ő bizalmatlan, akkor érd el, hogy bízhasson benned!

Persze az, hogy bizalom alakuljon ki, nem egy hét kell. Figyeljetek egymásra.

Én is olyan ember vagyok, h az elején akit még nem ismerek, bizalmatlan vagyok, de rájövök gyorsan, hogy az illetőben bízhatok-e vagy sem.

Amúgy jobb a mai világban egy kicsit bizalmatlannak leni, nehogy az ember pofára essen.

Persze egy ideje tartó párkapcsolatban mindenképpen a bizalom az alap!!!!

2009. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem
2009. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra meg nem gondoltatok,hogy esetleg azert nem bizzik benne mert mar egyszer elhagyta vagy megcsalta a parja de megis adna egy eselyt neki de mar nem tud benne megbizni?Plane aki azt irta,hogy te buta hat buta az aki azt irta!
2009. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak és a 15:02nek a válaszát!:)

A barátommal 4.5hónapja vagyunk együtt amikor 1,5 hónaposak voltunk, flörtölt egy lánnyal msnen a sulijából, nem valami szépeket írtak egymásnak(persze számomra nem volt szép) és amikor 3-3,5 hónaposak lehetünk akkor ez kiderült.....

Nagyon fájt, nagyon sokat sírtam akkor is és néha mostanában is és Ő is!

Nem tudom elfelejteni!:(

Ez a kis rumánc tartott kb. 1-1,5ig de csak msnen,utána láttam,h nem is beszéltek semmit.(szerencsére)

Nagyon nehezen bíztam meg benne és most ezt így hirtelen elvesztette és most 0% a bizalmam iránta.Láttam/látom rajta,h megbánta. A másik,h akkor nem hagyta volna abba,de még mindig naon fáj és egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat,h most ép mit csinál,kivel van nem csinál-e megint vmi hülyeséget?! Már kezdek megbolondulni......

Mondta is,h idővel bízzni fogok benne,de ahhoz mind2önk kell!Ez igaz is,de félek újra megbízzni benne:(

Szerintetek jól döntöttem,h még egy esélyt adtam neki??

Ti mit tettetek volna?

Bocsi,h így össze-vissza írtam,de siettem!:)

Köszönöm a válaszokat!:)

2009. nov. 21. 00:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Az en baratom egy ev alatt ketszer ketszer hagyott el ugyan amiatt a lany miatt.Ez kb 3 honapja volt es meg tegnap is eszembe jutott h mit csinalt velem.Nagyon sokszor megbanta es sokat sirtunk miatta de o akkor ugy gondolta jobb lesz igy mivel tavkapcsolat de nem birjuk ki egymas nelkul.Nos egy ideig orultem neki mikor visszajott hozzam de kb egy honap utan mar majd beleorultem h vajjon szeret-e meg vagy akar-e meg egyaltalan vagy van valaki mas is rajtam kivul.Mikor nem irt vissza msnen 2-3 percen belul mar ki voltam borulva es ket napig sirtam rajta.Tudom ez igy abszurd de olyan erzesem volt h elveszitem.Nem tudtam megbizni benne honapokig meg most se bizok benne annyira mint regen azelott h elhagyott volna:( Ezert nem reg szunetet kertem mert mint ahogy most te mar lassan bele bolondultam ebbe a helyzetbe.Sokat olvasok es edesanyam konyvei kozott megtalaltam az E.Modersohntol:Mindhalalig tied.

Tudtam h friss hazasoknak szol a konyv de nem erdekelt gondoltam bele olvasok h milyen is kene legyen majd a hazassagom mivel az nem mostanaba lesz mert en 18 a baratom 17.Azt tudni kell h mi keresztyenek vagyunk(en is o is meg a csaladunk is).Szoval a konyvbe ez volt irva:"Ha Isten egy ferfit odavezetett hozzad,akkor arrol is meg lehetsz gyozodve,hogy o szeret teged,es hogy huseges hozzad.Semmi sem kinzobb es megalazobb egy ferfi szamara,mint ha eszreveszi,hogy felesege nem bizik benne."

Jo tudom nem vagytok hazasok mint ahogy mi se de milyen igaz ez a mondat.Megbeszeltem a baratommal a dolgot errol is beszeltunk meg,hogy akkor megcsalt-e de azt mondta,hogy nem csak megfogta a kezet...el is hiszem mivel akkor meg nem csokolt meg senkit sem.

Most azert meseltem el a mi sztorinkat hatha valamit letudsz belole szurni mert ugy erteztem hasonlit egy kicsit a "tortenetunk".Te tudod,hogy meg tudsz-e ismet benne bizni szeret-e elege.Ha nem akkor hagyd abba ne kinozd magad es a baratod se.Ha viszont szeretned folytatni akkor nagyon lassan fog menni a dolog mond meg a baratodnak h legyen turelmes mert honapok fognak el telni mire megbizzol benne.Ha neki igy jo lesz akkor jo ha nem akkor nem szeret elege.

Tudom sok benne a hiba meg lehet h neha ertelmetlen de kozbe meg kimentem krumplit hamoznixDmeg minden szal ezert elnezest kerek!

Puszillak.

2009. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon aranyos vagy!:)Értettem mindent:)

Nálunk is pont így van....ha nem ír nekem msnen 2-3 percen belül már egyből a rosszra gondolok!:(

És most is összeveszztünk de nagyon csunyán:'( Nem bírom Nélküle sajnos:(

Am mi is vallásosak vagyunk:)Ezt is már megbeszéltük,de néha itt is vannak gondok!:S

Remélem,h bízzni fogok benne,bár nem tudom:(Olyan nehéz....

Köszönöm a válaszodat!

Remélem minden rendben lesz nálatok!:)

Pusz:)

2009. nov. 22. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!