Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet finoman leállítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman leállítani egy 16 éves csajt, aki folyamatosan nyomul rám?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő nagy vonalakban: Ez a kiscsaj már régóta kifigyelt magának és húzta az agyamat, különböző helyzetekben egyértelművé tette, hogy mit is akar. Én 25 vagyok, de nem akarok ilyen fiatallal kapcsolatban lenni. Meg amúgy se jön be személyiségre. Egy városi programon találkoztunk, iszogattunk és ő az ölembe ült,tapizott meg ilyenek. Mivel elég csinos és feszes ott ahol lennie kell, gondoltam ha ezt akarja, akkor megkapja és le is feküdtünk. Én utána mondtam neki, hogy nem akarok most kapcsolatot, azt gondoltam megértette, de sokszor ír nekem azóta is, hogy milyen jó volt,találkozzunk majd egyszer meg ilyenek. Nem akarom megbántani, elküldeni a fenébe, de mégis hogyan lehet egy ilyen helyzetben diplomatikusan lerázni? Mondjam neki van valakim, az beválna?
2018. máj. 31. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Mond igen.. es azt is hogy hibaztal es sajnalod, de ennyi.
2018. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Legyél őszinte és határozott! Ha azt mondod neki, van valakid, azzal nem azt üzened, hogy nem akarsz vele lenni egyáltalán, hanem azt, hogy majd ha nem lesz senkid, megint szabad a pálya. Muszáj egyértelműnek lenned, akkor is, ha megsértődik. Ha magától nem fogja fel, akkor így járt. Mondd el neki, hogy te egyáltalán nem érdeklődsz már iránta, nem akarsz tőle semmit és hagyjon téged békén. Ennyi.
2018. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
2 vicces vagy.. az ilyen csajoknak nem szabad igazat mondani .. meg kis lany .. tobbet latna bele . Jobb a jo indulatu hazugsag.
2018. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Finoman nem tudod leállítani.

Csak ha határozott vagy.

Megmondod, hogy egy alkalmi szexnél többet nem akartál tőle. Ne keressen, mert nem érdekel.

Lehet, hogy besértődik, de ez ilyen. Amíg csak finomítódsz, addig azt hiszi, hogy kéreted magad.

25 évesen legyél te is annyira felnőtt, hogy bevállalod, hogy neked csak egy menetre kellett. Legalább őszinte vagy.


Rá nézve pedig kimondottan jellemformáló, ha párszor helyreteszik.

2018. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van utolsó és tényleg így kell csinálnom,kicsit erősebben, határozottabban. Fontolóra veszem ezeket. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. máj. 31. 08:56
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Honnan veszed, hogy kapcsolatot akar?
2018. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Hat ha mar jelezted neki tisztan es erthetoen, akkor tiltsd le!
2018. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kellett volna mondani, nem utána.
2018. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
a 09:21 Előtte??? Akkor nem biztos, hogy hagyja magát megdugni:)
2018. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Beszelj az apjaval. H csak megdugtad, de ennyi volt.
2018. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!