Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne éljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne éljem bele dolgokba magam folyamatosan? Folyamatosan koppanás a vége .21L

Figyelt kérdés

Ez egy rossz szokasom,hogy amikor ugy latom,hogy egy nekem tetszo fiu keresi a tarsasagom,akkor gyakran gondolok ra,es kepzelek el helyzeteket .

Olyankor aztan meg hirtelen megszunik az erdeklodese,es rosszul erzem magam,hogy de hulye voltam mar megint...


Sokszor volt mar igy,mas teruleten is,hogy elkepzeltem dolgokat ,almodoztam...es idovel jottek a lehetosegek,es meg is valosultak.

Viszont ez a parkapcsolati tema egyelore csak tul sok agyalassal jar,ha kepbe jon egy fiu.


Hogyan valtoztassak ezen? Azt meg hozzatennem,hogy eddig egy kapcsolatom volt,ami nehany honapos volt,es eletem elso szerelme volt...elso csalodas is egyben. Randik elotte voltak persze,azota is ismerkedtem,de senkivel nem voltunk egy hullamhosszon.

Azota az exem felbukkant,de en visszautasitottam...mert lejott,h egyaltalan semmi megbanas nem volt benne,se hiany..ellenben velem,aki egy evet vegigsirt kb .na mindegy..ez a resze. De azota keresek is valakit,meg nem is. Inkabb ugy mondanam,hogy nem keresem,de vannak lehetosegek,viszont semmi tartalmas ...szexen kivul mast nem akarnak.


2018. febr. 26. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.
2018. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az álmodozással pont a cselekvéstől veszed el az időt és az energiát.

Lépni kell, nem álmodozni.

2018. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után megunod majd.
2018. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt ilyen, észre kell venni, és letiltani magad. Vissza kell jönni a jelenbe. Az itt és most, mindfullnessnek is hívják, érdemes megtanulni, hogy hogyan alkalmazás.
2018. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lényegében rágerjedsz pár macsóra, adoniszra, fuckboyra, akik nem akarnak tőled semmit és utána koppansz. A képlet egyszerű: Olyanról álmodozz, akinek be is jössz.
2018. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tobben is kerdeztetek uzenetben is,hogy mi is az amit elkepzelek.

Itt meg valaki azt irta ,hogy ragerjedek valakire.

Nem errol van szo ,ennel sokkal erzelmesebb oldalrol.

Nagyon egyszeru,de annal nagyobb boldogsagot okozo dolgokra. Igen,a szex is ilyen ,de azt nem tudom egy szamomra idegennel elkepzelni . Peldaul ,hogy elmegyunk egy nyugis helyre,hogy figyelmet adja, hogy jol erezzuk magunk ..ilyesmikre.



Koszonom a tanacsokat!

2018. febr. 27. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!