Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a hapsiról, aki habar hazas, folyamatosan netezni akar nővel/ nőkkel?

Figyelt kérdés

Egyszeruen lerazhatatlan, letiltas, semmi nem hatja meg, elkuldtem meleg egövre , voltam durva , karomkodtam , neha feladtam es beszeltem vele , aztan tiltottam megint ez megy most szamoltam ki 3 eve lassan. Idönkent új szamról bejelentkezik , videózast akar es a farkat elökapni , belatom egy ilyen oldalon talalkoztam vele ahol ezt csinaljak de ez 3 eve volt annak vege csak kivancsi voltam . Megbantam . Azóta eza ferfi irkalgat ,hozzateszem hogyzsaru es ha egypasi felveszi velem a kapcsolatot telefonon rögtön parhuzamosan azzal bejelentkezik, vannak szunetek is de egyszeruen szamolni lehet vele . 3 eve videóztunk meg fotokat csereltunk nem tudtam h hazas , talalkozni is akart de szerintem nem mert volna afelesegetöl.

Most töltötte be a hatvankettöt

N/40



2017. dec. 20. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami gebasz van a házasságában, csak nincs gerince az asszony szemébe mondani. Legközelebb megmondanám,hogy még egy ilyen és az állásával fog játszani,mert kitálalsz a kollégáknak.
2017. dec. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy egyáltalán minek állsz vele szóba? Nekem is volt olyan, aki hívogatott azután is, hogy lett párom, de elég kitartóan nem foglalkoztam vele, úgyhogy leállt.
2017. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rögeszméjévé váltál?
2017. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

40 éves korodra jó nagy h*lye vagy, már bocs.


letiltás, idegen csetelésre nem reagálás, számváltás.


(valld be, hogy tetszik a dolog, különben már régen megtetted volna ezeket.)

2017. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!