Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit szólnátok egy olyan pasihoz, akinek az arcán soha semmilyen érzelmet nem lehet látni?

Figyelt kérdés

Sosem látni rajta, hogy vidám, azt sem, ha épp szomorú, mindig fapofát vág, monoton a beszédstílusa. Sosem nevet, még csak el sem mosolyodik - szinte olyan, mint egy robot. Adott esetben mondjuk elmennétek vele randizni, mert mint ember, ezen felül nincs vele baj meg jó pasi is, de a randevú is úgy telne, hogy semmi jelét nem adná, hogy jól érezte magát vagy hogy komolyabban érdekelnétek. Ridegen reagál az érintésre, "ellök magától", ha mélyebb tartalmú témákra kerül a szó, azonnal terelni próbálja a beszélgetést más irányba.


Egy ilyen pasi hat rátok bármilyen szinten is? Létezhet az, hogy egy nő kihívást lát egy ilyen fickóban, mert benne van, hogy "csakazértis" kicsalja belőle azokat az érzelmeket? Hogy vélekedtek erről, hogy állnátok egy ilyen férfihoz?



2018. jan. 7. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Köszönöm, de én nem kérnék belőle, tehát nem lenne második randi. A közönyt utálom, és nem is tudok mit kezdeni vele, ettől mindkét véglet jobb és formálhatóbb.


Az "ellök magától" az a csúcs...

2018. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem szó szerint lök el, hanem érintésre elhúzódik, kicsit bele is remeg, de az arca továbbra is teljesen kifejezéstelen.
2018. jan. 7. 10:54
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem kedvelem a langyos víz típusú férfiakat,engem nem vonzana.
2018. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem vonzanak az ilyenek, de attól másnak még lehet érdekes. Általános iskolában a biológia tanárunk volt ilyen, minden osztály azon versenyzett, hogy ki hozza először zavarba, amikor a szaporodás témakört tanítja.
2018. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A közöny a legrosszabb. Nem találkoznék vele újra, és így a leírtak alapján ez a randi inkább egy állásinterjúra hasonlít. Egy párkapcsolatban pedig nem a kihívást keresem, hanem a társat. De egyéjszakás kapcsolatra sem kellene. Elélvezés közben is unott fejet vágna?
2018. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Az érzelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van.

Nekem nem kéne ilyen. Én életvidám vagyok. Nekem nem kell olyan, aki búvalb..szott és nem tudja kifejezni az érzelmeit és az se látszik rajta, hogy örül-e valaminek.


Nem a nő feladata az, hogy kicsalja belőle az egyébként nem létező érzelmeket. A pasinak kéne belátnia, hogy az érzelmi intelligenciáját kéne fejlesztenie, már ha akarja.

2018. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off: Pszichopata ha az ásításra sem reagál és nincs benne ásításra való hajlam (megfigyelés: az ásítás "ragályossága" az empátia és beleérzőképesség reflexe). Ha ez így lenne,messzirőp kerülném.


On: Ha nem pszichopata,de mégis ilyen,akkor is kerülném. Nekem vannak érzelmeim. Igénylem,hogy a társamnak is legyenek és ki is fejezze azt.

2018. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fából faragott királyfi?
2018. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!