Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanazzal a pasival/lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanazzal a pasival/lánnyal elő csók és szüzesség elvesztése. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Ha pl. ugyanazzal a pasival történne meg mindkettő, ti ennek örülnétek? Mi erről a véleményetek? Nem lesz túl sok a "ragaszkodás" ez miatt?
2010. jún. 15. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodás az biztos, hogy lesz. De ha valamelyikőtökben megromlik valami vagy jön egy új társ véletlenül akkor úgyis mind1. Marad egy szép emlék és ennyi :D
2010. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

De, a ragaszkodás több..

Még mennyire...

(Tapasztalat...)

2010. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy nálam is tapasztalat. Egy hete hagyott el a barátnőm, pedig vele volt az első ( mindenben ). Szval, ja ez is emberfüggő.


1.voltam

2010. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem így volt [ill. hát a csók inkább az első "igazi"]

örültem neki, és most, hogy szakítottunk, annyira nem jó,

ragaszkodás ahha, de később [évek v. évtizedek múlva] még jöhet olyan kapcsolat, ami ugyan már nem lesz az első, de soha nem vered ki a fejedből.

2010. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, 17/l
2010. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem az első csók nem,de az első szex avval volt,akivel 2 évig együtt voltam..egy ideig persze minden a legszebb,de egyszer valamelyik félnek ugyis eszébe jut,hogy milyen lehet mással..de szép volt jo volt nem bánom:)ragaszkodás az meg óriási volt:)
2010. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csók az nem, de a szüzesség elvesztése a jelenlegi párommal történt, és ő az első igazi nagy szerelmem és ő az első olyan barátom, aki tényleg érezteti velem, hogy szeret :) És ő tőlem kapta az első csókot is, és a szüzességét is velem veszettem el :)

17L

2010. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így történt.

Aztán szétmentünk, de tényleg nagyon ragaszkodtam hozzá (és ő is hozzám), szóval újra megpróbáltuk... És jött még 1 szakítás. :D

Azóta néha társaságban találkozunk, de már nem érzek semmit, inkább csak egy szép emlékként gondolok a kapcsolatunkra.

2010. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első csók nekem se, de az első szex az első komoly kapcsolatomban volt, és 5 évig voltunk akkor együtt. Aztán vége lett, voltam mással, de most megint vele vagyok. Összesen 7 éve.
2010. jún. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát csók az nem de az igazi érzelmes az nekem is a mostani párommal volt és hát vele a szex is először 19 évesen nem bánom h. ennyit vártam megérte h. neki adtam oda és én nagyon kötödök hozzá ezt ő is tudja, sok dolgot sajnos elis nézek neki emiatt mert hát én nagyon ragaszkodok de ő is szeret.
2010. jún. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!