Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a baratomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a baratomnak, ha nem akarom h belem elvezzen, akkor sem ha gumit hasznalunk?

Figyelt kérdés

Még nem fekudtunk le, de az elozo kapcsolatomban a pasi tudta mennyire parazok a terhessegtol, ezert ott valahogy evidens volt h idobe kiveszi a biztosag kedveert. A mostani a gumihoz sincs hozzaszokva, nem tudom hogy kerjem meg ra, h lehetoleg vegye ki idoben, mert a gondolattol is rosszul vagyok.


Ez nagyon hulyeseg? Vagy a pasik erre altalanossagba vevok?



2018. jún. 1. 16:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
69%

"de az elozo kapcsolatomban a pasi tudta mennyire parazok a terhessegtol"


Az egyetlen biztos módszer az elkerülésére, ha nem fekszel le senkivel... neked is ezt javaslom!

2018. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi erővel minek szexelsz, ha ennyire félsz a terhességtől? Vagy miért nem használsz más módszert?
2018. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha már szexeltek, kéne lennie annyi bizalomnak egymás között, hogy ezt el tudos neki mondani. Vagy csak a vetkőzés megy, a beszélgetés nem? Akkor viszont még az előbbi sem kéne...
2018. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
67%
Én is rohadtul félek, nem is szexelek. Probléma megoldva.
2018. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Es az miert szexel orrba-szajba, aki nem is vedekezik, aztan meg sir h terhes lett?! Inkabb legyek tul ovatos, mimt semennyire. Nem csak az szexel aki gyereket akar, errol ennyit :D
2018. jún. 1. 16:53
 6/42 A kérdező kommentje:
Nyilvan meg merem neki mondani, csak szeretnem tudni kivancsisagbol, h ilyet kerne-e mas is egy fiutol, vagy total nonszensz
2018. jún. 1. 16:54
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
5.: minek szexelsz olyannal, akivel nem mersz őszintén beszélni? Nagyon magas lóról beszélsz
2018. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%
Exemnek méltó párja lehetnél.Ő két gumiban tolta és nem élvezett el benne.Bemutassalak neki?Lehet lecseréli a mostani rövid kapcsolatát rád.
2018. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem neked mindegy. A pasid se százas, te sem vagy az.


Teljesen természetes, hogy nem ti lesztek azok, akik hozzátesztek valamit az emberiség tudásához. Szóval nem értem, mit akarsz, jelentéktelen az egész, amit írsz.

2018. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Emberek! Itt szo nem volt oyanrol, h nem beszelunk oszinten egymassal :D mar korabban is felmerult bennem, pasitol fuggetlenul h normalis e ilyet kerni valakitol, senkitol nem kertem h mondja el helyettem, de ha nem tudtok ertelmes valaszt irni, akkor mashova pötyögjétek a betuket :D
2018. jún. 1. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!