Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy halálos betegségem van?

Figyelt kérdés

Már 3 napja tudom és még nem mndtam meg neki.. Ő már mostanában az esküvőről beszélt meg h majd gyereket is szeretne tőlem.. Ti h mondanátok meg neki?

25 vagyok ,barátom 27


2018. máj. 6. 17:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon sajnálom! 😥

Mindenképpen otthon, inkább hétvégén, reggeli órákban mondanám el. Leültetném az asztalhoz, elmondanám mennyire szeretem és hogy az elképzelt jövő is csodálatos lenne, de van amiről muszáj beszélnetek. Elmondanám a betegséget és kérlelném, hogy ezért ne haragudjon és maradjon velem. Segítsen, adjon erőt amíg itt vagyok cserébe én is megteszek mindent, hogy jobb legyen neki. Biztos sírva fakadnék.. ez annyira szomorú. 😫

2018. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%
Szia.Attól is függ,hogy mi az a betegség...Elmondani úgy mondanám el,ahogy előttem is írták.
2018. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
Mi a betegséged?
2018. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Mi a betegséged? Nagyon sajnálom, és átérzem a gondodat. Jelenleg én us rákos vagyok, annyi különbséggel, hogy nekem még ott vannak a gyerkőcök is. Nagyon nehéz egy ilyet elmondani a családnak. Mi egy pillanatra sem adjuk fel,kérlek, nagyon kérlek, hogy te se tedd. Ne is gondolj arra, hogy neked csengettek, igenis harcolj magadért. Szorítok neked.
2018. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Tüdőrák
2018. máj. 6. 18:01
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, de ne add fel. Annyira igazságtalan az élet. Remélem meggyógyulsz.
2018. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
5%

Remélem nem úgy vagy rákos mint az egyik itteni csajszi hogy 2 éve meg kellett volna halnia, de még mindig posztolgatja a szelfiket facebookon. XD


Na de sajnálom. És remélem hogy nem gyógyíthatatlan. Vagy kitudja. Nem vagyok orvos. De remélem a legjobbakat. És remélem veled marad a párod. Csak fel a fejjel. Minden jót. :) Egyszerűen mond meg neki ebéd közbe, valami jó felvezetővel hogy szereted, jó lenne a jövő, és akkor jöhet a de. Bár ennél hosszabb kellene.

2018. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
24%
Na 7-es erre kíváncsi vagyok. Mi a csajszi neve?
2018. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Az kemény. Áttéted is van?
2018. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Igen
2018. máj. 6. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!