Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves nő,25-nek néz ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves nő,25-nek néz ki, felfogása is olyan kb, szerintetek tetszhet egy 27 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Mindketten olyan "éljünk a mànak" tìpus... A nő elvált,de szereti a fiatal srácokat,és tetszik is nekik (az idősebbeknek is).Ez a nőcske a barátom/élettársam munkatársa,és állandóan együtt lógnak munka után,a nővel járkál vásárolni,enni stb.Mi már együtt élünk,nem is volt gond eddig,de most màr elég gyanus :( Eddig úgy éreztem,hogy ugyan szép,nagyon fiatalos nő,de csak idősebb a páromnál 9 évvel.Mit gondoltok?6
2018. jún. 1. 17:29
1 2
 1/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
24%

Legjobb barátom 24 éves. Jelenleg egy 36 éves nővel jár össze szexelni. Ő is 25-nek néz ki egyébként.


Most találtak rá egymásra 2 hónapja megint.

Amikor 17 volt a srác, akkor is összeakaszkodtak egy fesztiválon, aztán most újra sok év után.

2018. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Azt, hogy ha mindketten éljünk a mának típusok és folyton együtt lógnak akkor előbb vagy utóbb nem lesz közöttük semmi, sem ruha sem levegő.
2018. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ők tudják.
2018. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt az egészet már megette a fene, ha a párod munka után eljárkál vele ide-oda.

Az meg lényegtelen, hogy mi mit gondolunk a nőről, meg a koráról vagy a viselkedéséről, itt a párod hozzáállása a mérvadó egyedül, ő meg úgy látszik, vevő a közeledésére.

2018. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35/N vagyok es is a 25 ev alatti fiukra bukok. Ugyh siman eselyes a dolog.
2018. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Járt már nálunk ez a nő,az a vicces hogy még szimpatikus is volt eleinte és azt hittem hogy velem egykorú (24 éves vagyok).Igazából az érdekelne,hogy egy fiatalal(abb) pasit érdekelhet-e egy jóval idősebb nő.
2018. jún. 1. 17:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak szex is kizárt,nem tűröm a megcsalást
2018. jún. 1. 17:41
 8/15 anonim ***** válasza:

5#

29 éves már nem is jó?

2018. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

"36 éves nő,25-nek néz ki"


Mint kb. mindegyik, legalábbis maga szerint. Csak ezzel az a baj, hogy ha minden 36 éves 25 évesnek néz ki, akkor valójában úgy néznek ki, mint a 36 évesek. Arról nem is beszélve, hogy milyen 25 évesnek néznek ki, ha a 25 évesek meg 18-nak néznek ki...

2018. jún. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem tudom miről beszélsz...
2018. jún. 1. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!