Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem valami szép lány/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem valami szép lány/nő tetszhet sokaknak?

Figyelt kérdés

A nem valami szép alatt azt kell érteni, hogy nem felel meg a mai szépségideálnak.

Nincs elhízva, nincs semmi komoly szépséghibája, van egy két kellemes részlet az arcán (mondjuk szép szemek, szép száj), de ennyiben ki is fújt.


Mitől tetszhet az ilyen nő mégis 10 férfiből 5-nek?


2017. szept. 14. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk olyan a kisugárzása, tekintete, viselkedése stb.
2017. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki kitalálta, mi a mai kor szépségideálja, az nem jelent semmit. De ahogy az első mondja, kisugárzás, viselkedés
2017. szept. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kisugárzás

a mosolygós lányok a legszebbek


nem szoktam megnézni az embereket magam körül, de a múltkor jött szembe velem egy lány és felfigyeltem rá

az a nagyon szép bájos arc, szép szem...de az jéghideg sötét tekintet és aura...kirázott a hideg tőle!

szóval a szép arc nem feltétlen garantálja, hogy bejön a nő a férfiaknak

2017. szept. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a nők nagy része természetéből fakadóan szép. Nem véletlenül a női nem a szebbik nem. Amúgy nincs mai szépségideál, mert mindenkinek más a szép. Egy kép van, amit a média elültetett az emberek agyában, de az egy baromság, és aki képes elhinni, az meg is érdemli...
2017. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm én sem értem. Nem vagyok az a hú de szép, csinos meg...na hagyjuk nem vagyok egy dagadék, de van mit fogni rajtam és olyan pasik próbálkoznak be, hogy csak lesek. Szegényekről egyből azt gondolom, hogy defektesek:)

Na de egy-két pasi barátomat megkérdeztem a dologgal kapcsolatban és ők is a stílusomra a temperamentumomra és a kisugárzásomra tették a voksukat.Vidám, kiegyensúlyozott nő vagyok és ezt adom kifelé magamból úgy, hogy nekem fel sem tűnik:)

Ja és van egy ismerős csajszi aki szerintem szép is meg aránylag csini is, de amilyen arcot tud vágni úgy a nap 95%-ban, na extra tökös legénynek kell lennie aki elé mer állni egy randi gondolatával:)

2017. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hadd fordítsam meg a kérdést. Egy tökéletes baba, ha olyan buta, mint a föld, és még humorérzéke sincs, számomra kifejezetten taszító.
2017. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a szép, aki valamiért tetszik neki. Téma túltárgyalva. 😬😉
2017. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mia az hogy szépségideál? Amit a reklámok kreálnak? Esküszöm megőrülök ettől a fogyasztói társadalom generálta gondolkodásmódtól! A nők többsége és sajnos a férfiak is (helyesbítek: a pasik is) beveszik ezt a maszlagot. Más mondja meg hogy neked mi kell hogy szép legyen?

Szép az akinek a lelke szép: kisugárzása van, vidám, optimista, stb.

Az unokaöcsén exe olyan volt mint aki a divatmagazinból lépett ki. Rosszul voltam ha egy társaságba voltam vele. Hiden üres tekintet, semmitmondó arckifejezés.

Ezért szeretik jobban a férfiak az átlagos szépségű életvidám hülgyeket.

2017. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyre jobban azt érzem és gondolom, hogy pont, hogy ezen emberekben van több szeretni való, mint a full szépekben. Szóval igen, tetszhet.
2017. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szép nők nagy része ma már olyan szinten el van szállva magától, a sok hypetól körülöttük, hogy emberileg már vállalhatatlanok. Úgyhogy a kevésbé feltűnőeknek emiatt lehet jobb esélyük, persze.
2017. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!