Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kihivo az ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihivo az ilyen, vagy a hasonlo oltozek az utcan? Mit gondoltok ha meglattok egy igy feloltozott lanyt?

Figyelt kérdés

[link]


kihivo ez a crop top-short-magassarku kombo,vagy ez meg epp belefer?



2018. jún. 1. 19:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Az építőmunkásoknak elég ha hosszabb a hajad és domborodik a melled, messziről még az így öltözött fiúknak is füttyögnek :D
2018. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"Nem igazán szúr szemet, ha minden ötödik lépés után ilyesmi jön velem szemben."


Hát igen, ezáltal jelentősen inflálódik...

2018. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%
Kaliforniában a strandon elmegy. Magyarországon a városban túlzásnak tűnik.
2018. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
Közönséges és rossz ízlésre, kiforratlan stílusra vall. Egy ilyen nadrághoz egy visszafogottabb felső, egy ilyen felsőhöz egy visszafogottabb alsó (szoknya/nadrág) illik. A kettő együtt kissé proli.
2018. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%

Uramisten, mik ezek a pontozások... Szólok az ilyen ruhákat hordó női ismerőseimnek, hogy a gyk-n ne próbáljanak pasizni, mert kudarcok sorozata érné őket... :D

Egy csomó fiatal lány van ilyen ruhában az utcán. Az, hogy egyesek itt közönségesnek nevezik a dolgot, egy vicc. Az alsó rész egy rövidnadrág, amiből még a fenék sincs kint. Mit hordjon egy nő nyáron, hosszúnadrágot? A felső meg egy egyszerű top, amiben még a dekoltázs is épp, hogy látszik. Mit kéne hordani, pulcsit?

2018. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%
56% csadort kb. :D
2018. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
NA pont ezert tettem fel a kerdest :D .. mert ugy vettem eszre hogy az emberek nagyon rosszaloan neznek egy olyan nore aki igy van feloltozve.. Pedig szerintem semmi olyan nincs egy ilyen oltozetben.. oke,nem a legizlesesebb oszeallitas,de szerintem egesz jol nez ki egy crop top egy rovidnadraggal.Altalaban a jo alaku nokon gyulolik a legjobban az ilyen jellegu oltozetet..:D mert egy hoszabb karcsubb labat jobban kihangsulyos pl
2018. jún. 1. 21:11
 18/29 anonim ***** válasza:
56%
Krvás, de ha egy nő szeretek krvának kinézni, hát Istenem, ki vagyok én, hogy ezért megszóljam.
2018. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
35%
Ez a felső mondjuk nem takar sokkal többet, mint egy melltartó :D
2018. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

#16: Egyesek tényleg azt várnák el, miközben kiesik a szemük, ha egy szép nő elmegy mellettük ilyen ruhában.


#17: Én inkább azt láttam, hogy elismerő szavakat kaptak a nők. Szerencsére jobb körökben mozgok ezek szerint :D

2018. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!